Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

petra,

hej jest kto?

nie lubie pić sama , byłam dziisaj na małym piwie z kolega i jeszcze koncówke zostawiłam więc chyba nie :?

a Ty jak tam dzisiaj ciemna czy złą strona mocy jest z Toba i w Tobie :arrow::?: zaswiec o tak :arrow::idea::idea::idea:

 

-- 01 maja 2012, 02:34 --

 

Stark,

fajnie tak paśc na pysk , ja w sumie padam czasami a ze spania i tak nici :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór nerwiki! Słuchajcie, mam drobną sprawę.

wykop.pl/i/link/comments/1124155/szansa-na-sukces-spiewa-donald-tusk/

Jak myślicie, jakie jest prawdopodobieństwo, że po tej wrzutce (ktoś wrzucił to na YT, ja jedynie na Wykop w kategorii Humor jako ciekawostkę a film niespodziewanie stał się popularny) zapuka do mnie z rana ABW? :D Wolę się upewnić bo ostatnio w okolicy koleś napisał na ścianie szkoły 'Jebać rząd' i choć napis zamalował i wyraził skruchę to dostał wyrok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

los_historicos, uuuu... stary.... za takie coś zamkną Cię w lochu, obedrą ze skóry a w końcu spalą na stosie. Łączymy się z Tobą w bólu. Byłeś fajnym herbatnikiem. ;):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, fajna gierka, po 4 poziomie nie chciało mi się dalej : DDDDD.

los_historicos, Pociesz się... tam dostał tylko wyrok,ciebie też najwyżej zamkną :mrgreen: , gdybyś na Kremlu napisał "j*bać putina" to byś zobaczył tylko wielgachną rakietę lecącą w twoją stronę..

s-400_606th_rgt_7.jpg.f757ea63137a9c585dd594666d5ccfae.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×