Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne uczucie w głowie


Gość Kaska22

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś dwa tygodnie po raz pierwszy po położeniu się do łóżka zaczęło mi się robic dziwnie w głowie. Trudno opisać to uczucie, tak jakby falami drętwiał mi mózg, teraz doszło do tego takie wrażenie że drętwieją mi wszystkie wnętrzności od żołądka aż po mózg,ale to nie jest takie typowe drętwienie,nie wiem jak to nazwać.Mam nadzieję że ktoś wie o co mi chodzi.

Zastanawiam sie co to może być,często wieczorkiem piję sobie colę,wczoraj też przed samym położeniem się do łóżka wypiłam trochę coli,poza tym palę sporo fajek więc może to od tego.Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaska22, trudno tak od razu powiedziec co to może być, jedno pewne jest że ja tego uczucia w głowie do dziś nie umiałbym opisać, po prostu drętwieje mi jakby czaszka i jest fatalnie, mnie mówią lekarze że to od nerwicy ale czasem sam nie wiem jaka to jest prawda, ech te moje wątpliwości :)

Posłuchaj a miałaś wcześniej jakieś problemy ze zdrowiem? fajki, cola wiadomo nie są artykułami z witaminami :) ale czy to od tego? Może idź po prostu do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam robioną tomografię wiele innych badań również.Wszystko z moją głową ok. To uczucie które mnie ostatnio ogrania to cos jakby przysłowiowe "motylki" w brzuchu,ten stan przy zakochaniu to ja mam cos takiego w głowie,tylko to jakby od żołądka szło do głowy.Dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy odczuwasz lęk? Ale nie taki "normalny", ale taki, który nie pozwala się skupić, który rodzi zniechęcenie, niechęć do wyjścia z domu? Jeśli nie ma lęku, to o nerwicy trudno mówić. Ale warto się poobserwować. Z tym, że jeśli badania wychodzą ok, to źródło leży w psychice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze odczuwam lęk, lęk przed guzem mógzu i wszystkimi innymi chorobami neurologicznymi.Jestem przebadana także psychiarycznie,mam stwierdzone psychogenne podłoże swoich bóli i innych zwiazanych z głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, skąd ja to znam, dziwne uczucie w głowie, motylki, pulsowanie,lęk przed guzem mózgu i choroba psychiczną, wiecie, co, jak tak czytam to naprawdę się uspokajam, nerwica to nie schizofrenia.myslałam że jestem w tym sama, chyba każdy z nas tak myślał..po prostu NIE DAJMY SIĘ!

ps.jak się leczy nerwicę lękową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie wiem czy to o to chodzi ale ja coś takiego miałam na długo przed ujawnieniem się całkiem nerwicy. Kiedy się budziłam rano to miałam takie uczucie jakbym nie mogła z tego snu się wybudzić, łapałam powietrze i czułam na całym ciele a szczególnie w głowie jakby mnie miało coś rozerwać od środka takie silne ciśnienie od wewnątrz, rozumiecie mnie?teraz z kolei mam tak np kiedy obudzę się w nocy albo wcześnie rano to już wiem że nie zasnę bo kiedy próbuję usnąć to zaczynam cała jakby w środku drgać i to mi nie pozwala zasnąć:/to uczucie jest okropne;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, moje objawy są podobne i zaczęły się po powrocie z pracy w Niemczech. Przejdę do dolegliwości, w głowie mam dziwne uczucie jakby mi coś falowało i przy tym lekkie złudzenie zawrotów szczególnie przed snem jak leże. Tak samo jak osoby wcześniej korespondujące i ja obawiam się guzów nie guzów i innych cholernych choróbsk, wybieram się z tym do lekarza już długi czas bo jakoś nie mogę tą swą przypadłość ubrać w słowa. Dodam że jestem alergikiem prawdopodobnie mam nerwice (możliwe ze Depreche także) a badania krwi są wprost idealne książkowe (Morfologia, OB itp).

 

 

PS: Kochani nie jesteście sami ze swoimi dolegliwościami inni też je posiadają

pisząc o nich będzie wam lżej i może zmotywuje do działania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie wiem czy to o to chodzi ale ja coś takiego miałam na długo przed ujawnieniem się całkiem nerwicy. Kiedy się budziłam rano to miałam takie uczucie jakbym nie mogła z tego snu się wybudzić, łapałam powietrze i czułam na całym ciele a szczególnie w głowie jakby mnie miało coś rozerwać od środka takie silne ciśnienie od wewnątrz, rozumiecie mnie?teraz z kolei mam tak np kiedy obudzę się w nocy albo wcześnie rano to już wiem że nie zasnę bo kiedy próbuję usnąć to zaczynam cała jakby w środku drgać i to mi nie pozwala zasnąć:/to uczucie jest okropne;/

 

 

 

 

Ja też tak Mam pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×