Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja a otoczenie


adelajn

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciągasz bezpodstawne wnioski :) To pisałem o Tobie - nie o sobie :)

I mnie nadal piękne słoneczko. Trzeba cieszyć się nim póki jest.

 

Co do pogody - to dziś już się będzie psuła niestety. Ale co tam :)

 

 

Gabriel - kurcze i od takich leków masz taką zgryzotę i paranoję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką zgryzotę , czuję się całkiem nieźle, ale chyba ciebie kolka złapała a może masz biegunkę :lol: i stąd ten kiepski humor hę? Płaczesz, siedzisz na mnie ale obciążeniowo to mi bardziej muszysko przypominasz, które za pomocą wyborczej na ścianie rozbryzguje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie po Tobie tego nie widać. Zachowujesz się wręcz coraz gorzej. :) Ale nie martw się. My tu wszyscy świrnięci. Ty może tylko bardziej.

 

---- EDIT ----

 

to było do Gabrysia! :)

 

 

Asia - ja wczoraj miałem dzień totalnego wyluzowania :) a dziś drugą połowę :) A co? Trzeba sobie nieco odsapnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulżyłeś sobie? W każdym razie wracasz z paranoii i beznadzieji do dawnego Gabrysia - tego poprostu upierdliwego. ;)

 

Uwierz to było milutkie, delikatne i pieszczotliwe określenie Twojego zachowania. Jak na niekończące się przekraczanie granic dobrego smaku to bardzo pobłażliwe. Musisz uwierzyć jeśli nie zrozumiesz.

 

PS. Cieszę się, że Ci pomogłem w poprawieniu nastroju odbierając kolejne złośliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, nie pomogłeś mi w poprawieniu nastroju, to ja sam jedynie jestem w stanie go poprawić. Nie przypisuj sobie jakiś nadludzkich umiejętności :P Skoro mówisz, że określenie było pozytywne i tym samym zmierzasz do złagodzenia atmosfery w temacie co jak najbardziej popieram z racji pory wieczornej, uspokajającej i przygotowującej do zasłużonego(bądź nie) spoczynku to w porządku. Na prawdę nie sprawia mi przyjemności złośliwe ciebie traktowanie jednak pewne bodźce sprawiają, że reaguję dość impulsywnie i naturalnym rzeczą jest, że bronię się przed nimi, choć przyznaję, ze obrona jest czasem niewspółmierna do ataku ;) i przypomina strzelanie z armat do wróbli :mrgreen: Skoro więc dzień zmierza ku końcowi to i my spróbujmy zbliżyć się do równowagi i kojącego spokoju 8)

 

---- EDIT ----

 

Udam, że nie czytałem tego bełkotu powyżej autorstwa A. bo nie chciałbym burzyć spokoju, który nagle mnie ogarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabryś - jak chcesz pozbyć się miana najbardziej nielubianej osoby na forum to :idea: czytaj to co napisałeś zanim wyślesz. :idea: Możesz o kimś źle sądzić i masz do tego prawo. Możesz to napisać. :idea: Możesz sądzić źle o absolutnie wszystkich - ale to już dziwnie wygląda. :idea: Natomiast obrzucaniem błotem to raczej nie robisz dla siebie nic dobrego. I proszę Cię nie nazywaj słów Azotox bełkotem - tym bardziej, że ma racje. Spójrz obiektywnie co robimy - jak w przedszkolu prawda? :roll: Nie obrażaj też innych na forum - jak chcesz czy też raczej musisz to możesz po mnie jechać - mi to wisi. :lol:

 

 

Azotox - nie przejmuj się. Ja tak się drażnię z Gabrysiem. Kiedyś napisał, że mu sprawia przyjemność gdy nas bluzga błotem więc też rzucam, by miał co odrzucać i robić sobie w ten sposób dobrze. Co prawda wyżej napisał, że tylko on sam umie sobie zrobić dobrze, ale kto by mu tam wierzył :) :mrgreen: Wierzyć można tylko, że Gabryś posunie się do wszystkiego, byle być w centrum uwagi - jak w tym haśle - niech mówią o mnie cokolwiek - dobrze, czy źle, byle mówili.

 

 

 

:D

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh fajny ten wasz temat ale jest jedno ale przy stanie ostrzeżeń Gabrysia może szybko zniknąć z waszych ust :(

 

co do tego robienia dobrze to nie wierze że tylko On sam sobie potrafi to zrobić :mrgreen:

pozdrawiam gaduły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie drażnijmy Gabrysia bo nam go wyrzucą. :)

Marzysz o tym :? Może napisz jakąś petycję do admina czy coś? Szczerze mówiąc to ty chyba nie wiesz co znaczy obrzucać kogoś błotem, ani razu nikogo tutaj nie obraziłem. Moje komentarze czy niewinne riposty każdy może skwitować w odpowiedni sposób i nie trzeba od razu trząść się jak galareta i rzucać żółcią w każdą stronę a także brać do siebie wszystkiego, wystarczy mieć odrobinę oleju w głowie.

 

Ps. Nie powiedziałem że sam robię sobie dobrze tylko, że sam poprawiam sobie nastrój :D

 

---- EDIT ----

 

Od kiedy to na forum używa się języka? Raczej klawiatury? Heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzysz o tym Może napisz jakąś petycję do admina czy coś?

gabriel no co Ty Twoja osoba bardzo ubarwia forum :twisted: ja osobiście napisałabym petycje ale żeby Cię nie wyrzucali dla dobra ogółu :lol::lol:

 

Od kiedy to na forum używa się języka? Raczej klawiatury? Heh...

 

Gabriel skąd wiesz ż namiestnik nie pisze za pomocą języka na klawiaturze hehe :mrgreen::mrgreen: może zdolna z niego bestia ;)

 

Ps. Nie powiedziałem że sam robię sobie dobrze tylko, że sam poprawiam sobie nastrój

 

:oops: a ja sobie robie i wcale się tego nie wstydze :lol::lol: hehehe

 

oj świry uwielbiam Was i te wasza bzdety

 

 

aaa Namiestnik co jeszcze umiesz robić za pomocą języka???????? :twisted::lol: hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gabriel no co Ty Twoja osoba bardzo ubarwia forum :twisted:

Nieskromnie całkowicie się z tobą zgodzę :mrgreen:

Gabriel skąd wiesz ż namiestnik nie pisze za pomocą języka na klawiaturze hehe :mrgreen: :mrgreen: może zdolna z niego bestia ;)

Już bym skomentował to na swój sposób ale wytrzymam :mrgreen:

:oops: a ja sobie robie i wcale się tego nie wstydze :lol: :lol: hehehe

asiula82 może jakieś szczegóły? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×