Skocz do zawartości
Nerwica.com

AMITRYPTYLINA (Amitryptylinum VP)


es71

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 godziny temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Ilus ,

ja miałem inny schemat łykania Ami . Brałem ja przed snem na noc . Po około2- 3 tygodniach zamiast zmułki z rana miałem wyrażny kop energetyczno- przeciwlękowy . Dawki brałem różne od 6 mg do 50 mg w zależności od samopoczucia . Raz miałem nawet 9 dni przerwy .

 Dodatkowo brałem z rana na czczo paroksetynę . 

 Dla jednych dawka 90 mg to dużo dla innych niewiele . Trudno mi powiedzieć jak zaskoczy u Ciebie w pózniejszym okresie Ami brana w monoterapii . Powinna wyciągnąć ( teoretycznie ) z lęków i depresyjności , ale czy az tak superowo wystrzeli ,żeby dac napęd i chęc do roboty to naprawde nie wiem . Nie będę Ci tu lał wody i wróżył z fusów . Powiem tylko ,że u mnie wewspół z Paro Ami się sprawdziła i postawiła do pionu ,,, jak będzie u Ciebie , po prostu nie wiem . Sorry . 

 Na Twoim miejscu dałbym temu lekowi co najmniej 6 tygodni , po tym czasie przemyslał czy jest sens dalszego brnięcia w ten lek .

 A co Ci najabrdziej dokucza ,że zacząłeś brać ten lek ? To lek na tak zwane duże depresje , lek z kopytem , a nie na tam jakieś nadwrażliwości czy tego typu inne genetyczne spierdoleenia umysłowe ,,,,

 

Tak mnie kolega na temat tej amitryptyliny zaciekawił, że dzisiaj ja wdrażam 100 mg na noc przed snem docelowo może 200 mg + 300 mg wenlafaksyny brałem swoją drogą kiedyś ten miks i byłem zadowolony. 

Edytowane przez picziklaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, picziklaki napisał:

że dzisiaj ja wdrażam 100 mg na noc przed snem docelowo może 200 mg + 300 mg wenlafaksyny brałem swoją drogą kiedyś ten miks i byłem zadowolony. 

300 mg wenli/ d. to dosyć grubaśna dawka , nie dla amatorów na pewno (-;

 Wenla wraz  z Ami ma duże szanse na polepszenie  bytu  psychicznego inwalidy . Coś na kształt turbodoładowania z odrzutem  w napędzie wózka inwalidzkiego . Tak czy srak szczerze życzę powodzenia i wysokich acz bezpiecznych lotów (-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ilus napisał:
23 godziny temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 

U mnie głównym powodem jest depresja,apatia, niechęć,brak apetytu. Zdarzają się też lęki. 

 czyli fajnie nie jest ,,, znam ten syf . Niestety nie jestem cudotwórcą , ale myślę ,że  jak będziesz szukał  najlepszego dla siebie leku , czy mixu leków to cos tam znajdziesz w skorowidzie Leków wspólczesnej psychofarmakoterapii 

 . Ami może Ci pomóc ,i oby tak sie stało ,,, ale wiesz jak leki działają , bardzo nieschematycznie .

 A z drugiej strony jak już te leki działają dobrze -a to już jest Wielki  Sukces i dziękować za to na bosaka w Kościele Bogu - ,,, to z drugiej strony trzeba trafić z dawką i to bardzo w wąskim przedziale , to na końcowe pocieszenie duzo leków działa tylko wtedy jak sie je łyka .

 Po zaprzestaniu lekożarcia po jakimś czasie często( choc nie zawsze ) kurwica -nerwica- niedziewica  wraca i dalej sra nam do głowy swoje hujowinki . Taki klimat , sorry .

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 ami i 300 wenli chlopie sa latwiejsze i szybsze metody by zniszczyc sobie zdrowie .

Serce dostaje...  Nie mowiac o reszcie.

A co bedzie jak nawet to zniesiesz i po czasie przestanie dzialac?bo kazdy lek po jakims czasie sie wypala tak to nazwe wtedy co izotop uranu 235?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mike34 napisał:

Tak ale biore tez inne leki .Jesli chodzi o nastroj i naped to ami jest bezkonkurencyjna

 jakie inne leki?

 

ja biorę rano 2x 250 mg litu, lamotryginę 100 mg, duloksetyne 30,mg oraz 10 mg seroxatu

na wieczór 20 mg amitryptyliny

i tak od tygodnia 

 

czasami wkrada się niepokój w sródku dnia czego to może być powodem: mieszaniny? czy podwyzszaniem amitryptyliny z 5 na 10  i z 10 na 20 mg?

 

taki miks stosuje od 9 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2020 o 16:20, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 Teraz akurat upały , to z Ami czy bez Ami każdy zdrowy człowiek sie poci ,

 Jednak biorąc ten lek zimą ,jesienią czy wiosną ja osobiście w ogóle się nie pociłem .

Ja sie poce bardziej zarowno na ami jak i paro i innycg ssri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2020 o 09:28, Ilus napisał:

Do Ami zostawił mi dodany Lit rano 250mg. Czy ktoś może coś więcej o nim napisać? Jakieś skutki uboczne na początku brania? Po jakim czasie działa? Czy jest bezpieczny? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

w dawce 1 tabl.=250 mg nic się nie dzieje, nie ma skutków ubocznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, PiotrekLondon napisał:

 

 

A Ty Ilus podzielisz sie swoim samopoczuciem na Ami opowiadaj co i jak. Jak za dnia czy anty lękowo cos dziala i wogole jak leci😉

Biorę 26dzien. Od dziś mam dołożone 25mg. Czyli łącznie 100mg na dobę. Narazie nie odczuwam pozytywnego działania. Wczoraj dopadły mnie lęki. Do tego strasznie się pocę. 

Od wtorku mam włączony Lit 250mg rano. Narazie czekam ale szału nie ma. 

A Ty bierzesz Ami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 6 dniach zwiekszyłem jej dawkę do maksymalnej ambulatoryjnie 200 mg i nic nie czuje na razie ją łykam jak cukierki tik taki. Swoją drogą zawsze dobrze tolerowałem leki z grupy TLPD w przeciwieństwie do leków nowszej generacji czyli esseserejów. 

Edytowane przez picziklaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, picziklaki napisał:

Ja po 6 dniach zwiekszyłem jej dawkę do maksymalnej ambulatoryjnie 200 mg i nic nie czuje na razie ją łykam jak cukierki tik taki. Swoją drogą zawsze dobrze tolerowałem leki z grupy TLPD w przeciwieństwie do leków nowszej generacji czyli esseserejów. 

A jak długo już bierzesz? Jakieś uboki po zwiększeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ilus napisał:

Biorę 26dzien. Od dziś mam dołożone 25mg. Czyli łącznie 100mg na dobę. Narazie nie odczuwam pozytywnego działania. Wczoraj dopadły mnie lęki. Do tego strasznie się pocę. 

Od wtorku mam włączony Lit 250mg rano. Narazie czekam ale szału nie ma. 

A Ty bierzesz Ami?

 Ja jescze nie biore ale mam w zanadrzu pare opakowac ktore mysle niedlugo uruchomic ale poki co jescze czytam opinie i rozmyslam czy startowac czy sie poki co wstrzymac .Jestem na Pregabalinie Lamitrinie i Trittico i mam jakie leki dziwne od miesiaca i nie wiem co sie swieci , mozeliwe ze Prega sie wypalila i prawdopodobnie bede odstawial bo nie moge tak funkcjonowac. Ami brzmi Ciekawie duzonpozytywnych opini na zagranicznych forach, oczywiscie sa tez te zle , no i TLPD sa owiane zla slawa przez mase ubokow ale czytalem o ludziach ktorzy biora latami i dzialanie nie slabnie. Moja obawa tez jest obnizone libido przy tego rodzaju lekach wiec mysle nad jakims sensownym miksem🤦🏼‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×