Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

moje wrazenia dosc intensywnie mieszaja sie miedzy soba wiec nie wiem ktore bylo rzeczywiste. Ale pominmy to i po prostu dopoki mi nie powiecie 'dobra, daj spokoj nie przyjezdzaj'-bede wpadala w miare mozliwosci ;)

 

A na ten temat- i wszystkich innych zmian posmiertnych/procesow- moge (niestety) mowic godzinami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę - kiedy next time?? Jaka jest Wasza średnia wieku bo ja jestem już wiekowa - 32 mam :)
Next time pewnie w następną sobotę w Gdyni, aczkolwiek co będziemy robić to jeszcze nie wiadomo.

Wszyscy z Gdyni? Kurczaki, bardzo chętnie bym przyszła ale nie ukrywam, że się boję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnygrubykot, gdyby mnie terminy nie goniły to bym chętnie gdzieś połaziła, lubię wiosnę i lubię przebywać na świeżym powietrzu. Ale narazie natłok obowiązków. Niemniej fajny jest pomysł w wypadem do sopotu. Np wziąć koce, picie, jedzenie i połazić po plaży a potem walnąć się na kocu, posiedzieć, pogadac. W tamtym roku jeszcze sie to praktykowało w tym nie. Pogoda nie zachęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę - kiedy next time?? Jaka jest Wasza średnia wieku bo ja jestem już wiekowa - 32 mam :)
Next time pewnie w następną sobotę w Gdyni, aczkolwiek co będziemy robić to jeszcze nie wiadomo.

Wszyscy z Gdyni? Kurczaki, bardzo chętnie bym przyszła ale nie ukrywam, że się boję

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×