Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

ja moge w czwartek piatek i sobote - niestety w niedziele odpadam :)

 

dobra wiec proponuje zrobic w piatek-sobota

 

oto lista i sie zapisywac za data i wybierzemy najoptymalniejsza a innym co nie beda mogli wyslemy zdjecia :)

 

zapisywac sie na liste:

 

1.hackthebrain

2.lusi - pewnie tez bedzie chciala wpasc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory.. sierota ze mnie.. moglam przyjechac w ta sobote no.. ;p a wiec u mnie taka sprawa ja dizsiaj jade do gdanska i moge dzisiaj juz tlyko.. jakos wieczorem.. poxniej troche kimmam i jutro raniutko mam samolot!;p fajnei by bylo jakby dalo rade.. no ale jak nei to trudno.. :):*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(:(:(:(:( noooo by bylo elegancko ok 18-19 tlyko ze spoznilam sie na pociag bo mi najpierw miejski nie przyjechal..;/;/;/ i niezdazylam na stacje.. a bylabym w Gda elegancko ok 17... mialam jakies nastepne polaczenie i bylabym w Gda jakos po 18 czyli jeszcze nie tak xle;] ale ze znowu jakis pociag sie psoxnil(tak ze nei zdazylam na nastpeny bo mialam przesiadki) no i ostatecznie bylam ok 20.. wujek mnie zgarnal ze stacji.. i jakos tak dopiero siadlam na neta bo i tak myslalam ze juz nic z tego nei wyjdzie.. nie iwem moglam wam zostawic jakis num tel czy cos:P ale bezsens.. ;p nie lubie jak sie tak byle jak uklada..;p a tak sie marnie zorganizowalam.. zamiast sie konkretniej ustawic .. to taka lipa wyszla no.. :(:(

 

[*EDIT*]

 

:(:(:(:(:(:(:/:/ ale jestem zla na siebie.. wrr jesli sie spotkacie to milego spotkania..:*

 

[*EDIT*]

 

:( a wy sie psotkaliscie..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dopiero dziś znalazłam ten wątek chociaż forum czytam juz od jakiegoś czasu.

Jestem z Gdańska.

Czy udało sie Wam zorganizowac jakieś spotkanko?Czy spotykacie się może regularnie?

Jesli tak to czy mozna do Was dołaczyc?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×