Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawcie fotki, wstawcie :D

Ja za chwilę ruszam na dworzec i trochę zawiedziona wracam do Elbląga, ale cóż :oops:8) następnym razem zrobimy chyba tak, jak napisała Lusi :P bo ja niestety potrafie zgubić się, albo cos pomieszać nawet na drodze z Dworca do LOT-u :shock:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały wieczór się o Was martwiłam

To miło z Twojej strony, lecz zupełnie niepotrzebne, złego licho nie weźmie :twisted:

 

Al trafisz na dworzec? :twisted: Żeby Ci sie nie pomylił PKS z PKP :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusi trzeba cos wystawic dla uciechy gawiedzi ;)

 

[ Dodano: Pon Lut 05, 2007 1:15 pm ]

Atrucha cos sie zepsulo w forum i nie mozna klikac na te nr od 1 - 12 z pod forum jak klikam na to z Miasta - > Gdansk to dziala

a jak z Miasta -> Gdańsk -> strona 1... i na samym dole klikam na 12 to juz niet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimś cudem trafiłam na PKS, ale tylko dlatego, że tam właśnie zatrzymuje się teraz tramwaj :twisted:

No dobra, zacznę odkładać 2 zł dziennie na te 12 browarów :twisted:

Na szczęście mamy już możliwość kontaktu przez komorę, więc następnym razem raczej się znajdziemy, nawet jak pójdę w inną stronę :oops::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja laskawie wybaczam,zarowno malej zabce ;) ,jak i hackowi,ktory tez ma cos z zabki-a mianowicie blony,albo pletwy zabkowe :mrgreen:

Troche przymulalem,bo zem trochem fobik spolecznik,za to hack-wielki gadula-z tym daniem po gebie-to byl chyba Lusi dobry pomysl :mrgreen: Lusi i Hack-mile ludziki,no poczucie humoru to oni maja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

My sie umówiliśmy dokładnie. Wszystko było dogadane na tip-top. Tylko pewna osoba (nie będe mówić kto) polazła tam gdzie nie trzeba.

Przed następnym spotkaniem wszyscy bedziemy zdawac egzamin zwiedzy ogólnej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×