Skocz do zawartości
Nerwica.com

DULOKSETYNA (AuroDulox, Depratal, Dulofor, Duloxetine Mylan/ +pharm/ Sandoz/ Zentiva, Dulsevia, Duloxetenon, Dutilox)


suzak29

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie dzialala wenlafaksyna ok. 8 miesiecy hipomania i potem ostry zjazd w dol, sulpiryd ok. 1,5 miesiaca, fluoksetyna ok. 6 miesiecy - czesciowa poprawa i teraz dulo biore 3 miesiace obecnie remisja. Co mam zrobic gdy nastapi nawrot? Co mi jeszcze zostalo?

 

-- 11 kwi 2015, 19:53 --

 

Psychopharm, to Ty miko?

 

-- 11 kwi 2015, 19:58 --

 

slow_down, ja przez pierwszy miesiac bralam 60 mg nie dzialalo, po zwiekszeniu do 120 mg juz po kilku dniach zaczelam czuc poprawe. Wszystko szlo powoli stopniowo zaczelam wychodzic z domu, zaczynalam cos czuc, wracaly zainteresowania. Teraz jednak biore na zmiame jedna i dwie tabletki dziennie zeby troche zaoszczędzić

 

-- 11 kwi 2015, 19:59 --

 

Lekarz mi chce wlaczyc lamotrygine ale ja sie nie zgadzam mnie one zawsze sciagaja w dol i antydepresyjnie nic nie dzialaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresja24h, brać antydepresant ze stabilizatorem. Jeśli uważasz, że leki przeciwpadaczkowe (lamotrygina, karbamazepina) ściągają Cię w dół spróbuj atypowy neuroleptyk np. kwetiapina, olanzapina.

Wykończysz się na samych antydepresantach. Każdy będzie przestawał działać po tym jak Cię za bardzo nakręci. Trzeba to jakoś wyrównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, lek jest dostepny w Polsce cena ok. 140 zl za 28 tabletek 60 mg. Takze to droga impreza. Jesli chodzi o cene zagranica to jest ona podobna podawalam link do angielskiej apteki niestety to cena za 1 tabletke lekarz poradzil szukac na slowacji tam szansa ze bedzie taniej. Ale dalam sobie spokoj. Zbieram faktury z apteki mam 2 grupe inwslidzka potem skorzystam z ulgi rehabilitacyjnej nadwyzke powyzej 100 zl mozna odpisac od podatku. Wiec jak mi wychodzi 280 zl miesiecznie powinni oddac 180 zl. Ale jest haczyk lekarz musi wystawic zaswiadczenie ze nie dalo zastosowac innego leku moj wypisze ale oni moga uznac ze moglam brac np. Wenlafaksyne. Wiec moze oddadza a moze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienników wenli jest tyle, że te nazwy zaczynają mi się pier*olić, ale myślę, że ktoś na wypuszczenie tej duloksetyny się szarpnie w końcu. Może nie w tym roku ani za rok, ale kiedyś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam wkurvienie reszty, też w PL nie mogę się doczekać na generyk, co jest dla mnie kosmiczną zagadką,

nawet swego czasu kontaktowałem się z Eli Lilly by zapytać ich ale nie dostałem odpowiedzi na swoje pytnia.

 

a ten lek mógłby pomóc bardzo wielu, którzy wenlę już przetrzepali na wszystkich dawkach i skończył się efekt terapeutyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coccinella,

Pisałem Ci już chyba kiedyś,co tym myślę i nie chcę się powtarzać..skarżyłaś się wtedy,że wypróbowałaś

prawie wszystkie antydepresanty i żaden nie działał,teraz wypróbowałaś kolejny i znowu nie działa.

Sama sobie odpowiedz na pytanie,czy idziesz we właściwym kierunku,dalej obciążając swój organizm.

Organizm nie jest głupi i wysyła Ci sygnały co mu szkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coccinella, Trzeba zrobic konkretne badanie, nie zwykle, jezeli malo przebywasz na powietrzu to bardzo mozliwe, ze masz niedobory, ale to raczej nie spowodowalo twojej depresji, ale mozliwe ze pogarsza twoje objawy, slonce ma ogrmomny wplyw na nastrój czlowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duloksrtyna bywa stosowana przy nietrzymaniu moczu

 

orientuje się ktoś czy pomaga przy częstym wstawaniu za potrzebą w nocy?

 

które leki ewentualnie pomogą

 

czytałem, że agoniści alfa-2 powodują zatrzymanie moczu

 

do tego mam pewnie nadreaktywne receptory muskarynowe

 

z prostatą wszystko w porządku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sprawa z libido u panów:P ??? staje po tym normalnie?

 

Nie brałem tego ale to prawie to samo co wenla, a wenla kastruje mocno.

 

z tym jest taka sprawa , kiedyś na paro byłem wykastrowany , ale dużo ludzi sie koło mnie kręciło , nawiązywałem łatwo kontakty z kobietami , bo gadałem jak z kumplem i nie widziałem w nich obiektu porządania ,potem one chciały się spotykać i coś więcej ,oczywiście nie wypaliło z mojej winy :)

 

teraz siedze sam w domu , nie jestem wykastrowany , nie gadam z nikim , jestem zamknięty w swojej klatce a kobiety pragne bardzo i libido mam wysokie :) .

 

Wybieram to pierwsze ,ale najchętniej chciałbym żeby lek podziałał i że jak dojdzie do czegoś to żebym mógł urzyć sprzętu , dlatego wole żeby nie kastrował , ale wątpie że w ogole podziała.

 

brałem już tak:

prawie wszystkie SSRI

 

Potem uderzyłem troche w dopamine i noradrenalinę

Bupropion

Seleglenina

Amisulpiryd

Reboksetyna

 

0 reakcji.

 

Kiedyś dobrze się czułem na tldp pramolan + doxepin . i na paroksetynie + tegretol , potem były tylko zjazdy w dół i szukanie leków i tak szukam i szukam i za chuja nic nie pomaga . siedze tylko w domu zamknięty. słońca moja twarz nie widziała w tym roku (chyba tylko raz jak byłem ze śmieciami) dlatego łykam d3 bo wyglądam jak albinos.

będę łykał tą duloksetyne ze względu zwiększania dopaminy w korze przedczołowej. mam nadzieje ze cos ruszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×