Skocz do zawartości
Nerwica.com

DULOKSETYNA (AuroDulox, Depratal, Dulofor, Duloxetine Mylan/ +pharm/ Sandoz/ Zentiva, Dulsevia, Duloxetenon, Dutilox)


suzak29

Rekomendowane odpowiedzi

Ten lek bardzo mi pomógł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdy tylko zobaczyłem jego cenę za 7 tabletek, moje zaparcia minęły jak ręką odjął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ile to kosztuje w PL? a na recepte P nie jest taniej???

 

-- Pt mar 06, 2015 1:54 am --

 

Ja wiem jak wiele lat temu musialam w Polsce placic ponad 100zl za lek co miesiac. Niezla kicha. A w dodatku nie jest to lek ktorego mozna sobie nie wziac pare dni w razie czego. Jak ktos nie ma pewnej sytuacji materialnej to ja bym nie ryzykoala bo niech zabraknie na wykupienie leku na czas... ja bynajmniej nie moge antydepresanta zadnego nie wziac sobie pare dni... wyladowalabym w szpitalu. uciecie nagle leku powoduje u mnie bardzo zle skutki.. Ile razy cos pomylilam w dacie z receptami i zabraklo leku i lecialam kupic placac cala cene. Dobre jest to tutaj, ze moge kupic placac cala cene i doniesc recepte kiedy chce i oddaja kase. Inaczej z moim roztrzepaniem nieraz bylabym na pogotowiu po recepte jak juz przychodnia zamknieta.

 

-- Pt mar 06, 2015 1:59 am --

 

depresja24h, mnie w pierwszych miesiacach tez dal kopa do zycia. Biegalam na silownie po pracy nawet a ja nigdy nie chodzilam na zadna silownie ani zadnego sportu nie uprawialam. Nieststy nie jestem w stanie okreslic po jakim czasie zaczelam sie czuc gorzej i gorzej. Ale mysle, ze z rok bylo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miss Worldwide, i tak to jest z tymi lekami, nawet jak jakiś zadziała, to wiecznie działać nie będzie. No ale dobrze jak chociaż przez rok można jakiegoś szczęścia z życia zaznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz za paczke placilam 137 zl 60 mg ale patrzylam na cene w UK i jest znacznie tansza, wiec moze sie wybiore po kilka opakowan. Miss Worldwide to mnie najbardziej przeraza i codziennie kilka razy dziennie o tym mysle kiedy lek przestanie dzialac. Co gorsza nie moge o tym uczciwie z lekarzem pogadac bo bedzie mi mowil ze mi sie wydaje terapia itd stara plyta. Niebawem jednak bede miec prawdziwa ketamine moze ona bedzie dzialac na stale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz Rybakowski się tym chyba zajmuje w Poznaniu, sama wizyta u niego to 200 zł, a pewnie załapać się na wlew ketaminy nie tak łatwo, trzeba mieć udokumentowaną historię leczenia, że wszystkie inne leki zawiodły a jeszcze elektrowstrząsy są, które chyba jeszcze długo będą bardziej popularne od ketaminy w Polsce.

 

Weterynarza nikt nie ma znajomego? Oni tam mają tego pełno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie niby coś jest, ale to może być metoksetamina, zresztą to niezbyt bezpieczne bawić się w to samemu. Ciekawe czy forma podania ma duże znaczenie, między iniekcją a doustnym spożyciem.

W szpitalu taki wlew trwa chyba kilkadziesiąt minut, ale to pewnie po to, by pacjenta nie odurzyć mocno bo to przecież silny dysocjant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie forma podania ma chyba duże znaczenie, tzn. wlew wydaje się skuteczniejszy. Nie wiem czy to nie będzie charakterystyka wszystkich nowych leków na glutaminian bo nawet kolejny lek naurex NRX-1074 mimo, że jest dostępny w formie doustnej to pierwsze badania tego leku były robione na wlewach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że powinienem zaryzykować, na escitalopramie będzie mi bardzo ciężko na wiosnę zmusić

mi się do regularnych treningów na rowerze, za bardzo odbiera siły, w sensie ociężałości i ogólnego braku motywacji.

Sertralina i Fluoksetyna finalnie zaszkodziły choć z początku odrobinę pomogły, ale na krótką metę.

 

Odżałuję tą kasę i zamiast ją przeżreć może kupię Cymbalte, tylko domyślam się skutków ubocznych :/

Aż słabo mi się robi jak pomyślę co bym miał przeżywać przez pierwsze 2 tygodnie, a wiosna tuż tuż,

nie wiem czy by mi starczyło woli by chociaż 4-6 tygodni potestować.

 

Jakie skutki uboczne mieliście ? niepokój, sraczka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dluzej biore Cymbalte tym czuje sie lepiej. Jestem na najlepszej drodze do hipomanii. Czuje sie szczesliwa, a dzialanie jest czyms naturalnym i sprawia mi duzo przyjemnosci. Fobia spoleczna ustapila. Bole kregoslupa z ktorymi sie zmagalam nawet po krotkich spacerach takze. Ciezko mi usiedziec juz w domu bo mnie tak bardzo rwie do pracy. Boze prosze nie zabieraj mi tego, nie chce wiecej cierpiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hashim również uważam, że działanie które zauważyła depresja to efekt dopaminy (z NRI albo przez inny mechanizm, dulo jest też podobno blokerem DAT) - ponieważ brała inne leki i tylko na dopaminowych miała poprawę (z tego co pamiętam - np. sulpiryd).

 

Jeśli chodzi o nowości to tylko te leki na glutaminian i opioidy (dokładnie dysmorfiny) - ale myślę, że efekt działania leków na glutaminian przez wpływ na neuroplastyczność w korze przedczołowej może być obiecujący dla osób które nie reagują na dostępne dziś leki (lub reagują na te które zwiększają dopaminę w korze przedczołowej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×