Skocz do zawartości
Nerwica.com

DULOKSETYNA (AuroDulox, Depratal, Dulofor, Duloxetine Mylan/ +pharm/ Sandoz/ Zentiva, Dulsevia, Duloxetenon, Dutilox)


suzak29

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, snilek napisał:

Nie miałem w planie niczym wspomagać ale póki jeszcze mam xanax to się nim uwalam do snu.

Zdaje sobie sprawę że to głupie brać xanax przed snem bo są inne leki ale jak w ciągu dnia też mam wszystkiego dosyć to na totalne odcięcie się tylko benzo zadziała. Kwestia problematyczna to faktycznie szybko rośnie tolerancja i potrzeba większych dawek żeby móc zapomnieć o świecie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, acherontia styx napisał:

U mnie na nudności i problemy żołądkowe na duloksetynie pomogło po prostu zwiększenie dawki. Zresztą nawet producent zaleca takie postępowanie w ulotce przy uciążliwych działaniach niepożądanych.

I tu sie zgadzam,odkad biore 90mg przestaly mnie nękać poranne biegunki,a tak poza tym nie odczulam jakos strasznie podniesienia dawki,tylko te poranne pobudzenia po wzieciu tabletki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, snilek napisał:

Zdaje sobie sprawę że to głupie brać xanax przed snem bo są inne leki ale jak w ciągu dnia też mam wszystkiego dosyć to na totalne odcięcie się tylko benzo zadziała. Kwestia problematyczna to faktycznie szybko rośnie tolerancja i potrzeba większych dawek żeby móc zapomnieć o świecie 

To moze jednak zastap czyms te benzo ,niech ci lekarz przepisze Trittico albo inny nasennik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucy32 napisał:

I tu sie zgadzam,odkad biore 90mg przestaly mnie nękać poranne biegunki,a tak poza tym nie odczulam jakos strasznie podniesienia dawki,tylko te poranne pobudzenia po wzieciu tabletki

Po jakim czasie zwiększenie na 90 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie Dulo ma malo skutkow uboczny  przy wchodzeniu,przynajmniej ja tak mialam ,a jestem wrazliwa i ciezko wchodzilam na inne leki,moze dlatego wsadzil mnie na Dulo,na nia wchodze gladko ale tez myślę ze ona jest taka...szybko wypalajaca sie ,i co bedzie jak wejde na najwyzsza dawke wypstryka sie i co dalej?Poza tym moze sie wolno ładuje i trzeba przeczekac cierpliwie te trzy miesiace ,zeby sie ustabilizowalai te zjazdy przetrwac ,a potem bedzie w miare dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lucy32 napisał:

Moim zdanie Dulo ma malo skutkow uboczny  przy wchodzeniu,przynajmniej ja tak mialam ,a jestem wrazliwa i ciezko wchodzilam na inne leki,moze dlatego wsadzil mnie na Dulo,na nia wchodze gladko ale tez myślę ze ona jest taka...szybko wypalajaca sie ,i co bedzie jak wejde na najwyzsza dawke wypstryka sie i co dalej?Poza tym moze sie wolno ładuje i trzeba przeczekac cierpliwie te trzy miesiace ,zeby sie ustabilizowalai te zjazdy przetrwac ,a potem bedzie w miare dobrze

Jeśli jedziesz na niej solo to lekarz może zawsze coś dorzucić w zależności na co tam kładziesz nacisk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, snilek napisał:

Daje coś oprócz tego że ewentualnie wspomaga sen ?

Teraz juz nie wiem,biore ja od ok 5lat i wczesniej dzialala super,(solo)w dzien naped i dobry nastroj ,zadnej depresji i lęków,na noc na spanko ,ale przestala juz dobrze dzialac,pojawily sie leki,brak apetytu,depresja,wiec lekarz dokladal cos do niej SSRi i teraz Dulo bo poprzedne ciezko wchodzily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lucy32 napisał:

Teraz juz nie wiem,biore ja od ok 5lat i wczesniej dzialala super,(solo)w dzien naped i dobry nastroj ,zadnej depresji i lęków,na noc na spanko ,ale przestala juz dobrze dzialac,pojawily sie leki,brak apetytu,depresja,wiec lekarz dokladal cos do niej SSRi i teraz Dulo bo poprzedne ciezko wchodzily

A dlaczego np tej mirty nie kazał odstawić skoro się można powiedzieć wypaliła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dominik999 napisał:

Czy na dawce 60mg brania około 6tygodni można stwierdzić już działanie terepautyczne?

Tylko co daje stwierdzenie samo w sobie? Po takim czasie powinno odczuć się jakąkolwiek poprawę,  działanie leku a jeżeli poprawy nie masz albo jest mało satysfakcjonująca to się dogadujesz z lekarzem że lecicie z dawką do góry i znowu jakieś kilka tygodni obserwowania co to zmieni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dominik999 napisał:

Lekarz zaleca mi podniesienie dawki na 90

No mi też tak zalecił gdyby 60 nie dawało rezultatów  i tak zrobiłem bo uważałem że 60 działa jeszcze zbyt słabo ale w twoim przypadku to nie wiem sam musisz się określać czy na ustalonej dawce idzie coś do przodu na lepsze czy nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie biorę Duloksetyne kilka lat ostatnio coś jestem taki zamulony jak zombie.Mimo, że chodzę na siłownie to czuje anhedonie, apatie i nie mam chęci do życia.Próbowałem połączyć Duloksetyne z agomelatyną, ale coś mnie wątroba bolała i czy ktoś z was może łączyć Dulo z jakimś innym lekiem? Ogólnie to chyba jedyny zamiennik duloksetyny to Wenlafaksyna ale ona jest słabsza najwyżej spróbuje moze nie będzie tak zamulać mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×