Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

miko84, no wiem, chodzi o wychwyt zwr. serotoniny, noradrenaliny i dopaminy

 

-- 11 mar 2015, 16:41 --

 

Patryk29, brałam 75 mg wenli przez ok 1.5 roku, po czym miałam po odstawieniu remisję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84, bo kiedy dostałam ją po raz drugi wcale nie zadziałała

Póki co jadę drugi rok na 30 mg paro i chyba jednak nie wejdę na 40, tylko dołączę wenlę.

Zejście z nich to dopiero będzie neuronowa jatka :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, już odpowiadam: depresja maskowana zaleczona od dawna, od III klasy liceum do chwili obecnej (przy czym na wenli i w czasie remisji fobia ukatrupiona) - fobia, nerwica lękowa od listopada 2012 - w 90% zaleczona. Reasumując: pozostała fobia i małe lęki zaczęły się znowu podkradać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, tez mialas lęki ? ale takie że dało się funkcjonowac czy jak ja w domu siedzialas aż czasem

 

Miałam takie i jeszcze gorsze, ale to zanim zaczęłam leczenie. Przez 2 miesiące ani razu nie wyszłam z domu. Była akurat zima. Leciutko otwierałam tylko okno i łapałam powietrze jak ryba

 

-- 11 mar 2015, 20:55 --

 

no ta subitramina blokuje wychwyt zwrotny sert, net i dat, ale ten lek żadnego działania przeciwdepresyjnego w badaniach chyba nie wykazywał.

 

właśnie o to mi chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie wypowiadam sie w tym wątku po 172 stronach(mam nadzieje, ze kalkulator się nie rąbnał) nieobecności, że walnąć sucharem, że sibutramina to zło,zło i jeszcze raz zło, i w 2010 emea ją wycofała jak stwierdzono zawyżone statystyki zawałów miesnia sercowego i udarow mozgu po braniu tego zła.

 

DNP to jest dopiero ZABÓJCZY środek na odchudzanie i mówię ŚMIERTELNIE poważnie jak ktoś się chce na AMEN odechudzić i spotkać ze Skrzydlewską. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parogen został u mnie wycofany. Powodował bardzo dużą nadpobudliwość głównie nocą i oczywiście bezsenność. Nadpobudliwość ruchowa wręcz nie do opanowania. Próby opanowania trwały kilka sekund i były nie do wytrzymania. Koszmarne uczucie i przymus ruszania nogami w łóżku, kołysania. Dziwne, bardzo dziwne. Lek brałam 3 lata temu. Po takiej przerwie widocznie coś się zmieniło w moim organizmie skoro już nie toleruje tego leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było.... sama se nie wezmę :) Paro kiedyś brałam dłuugo, teraz miesiąc - cały czas dawałam temu lekowi szansę na to, że może jednak unormuje się. Lekarz stwierdził, że odstawiamy bo to są znane już mu objawy, nie tylko u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×