Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas pewnie,że zwiększ.ja biorę 25mg,bo 20 to nie było to.niby mninimalna różnica,ale zawsze.myślę ,że w tydzień poczujesz różnicę,ale mogą też być skutki uboczne.

dawno cię tu nie było,ale tak to już jest w tej chorobie,powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, u mnie to było po jakimś miesiącu, z tym że brałem większą dawkę, bo jakieś 30mg już wtedy. I spałem bez problemu, mimo że wcześniej bezsenność dawała mi w kość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie raz z görki raz pod.teraz sie denerwuje, bo jutro möj mäz wraca po 3 tygodniowym urlopie do pracy.a ja zostaje z mojä cöreczkä w domu sama.

boze co za bezsens ta cholerna choroba.

jestem od tygodnia na 30 mg.

8 sierpnia mam wizyte u doktora.zobaczymy co powie czy kaze wejsc wyzej.

myslicie ze to moze byc nawröt choroby?czy poprostu stresujäca mnie sytuacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytko ja uważam ( chociaż nie ejstem doktorem), że to sytuacja stresująca. Ja od prawie 3 tygodni biorę lek z grupy SSRI, ale co rpawda inny, jednak działanie podobne. Już było ostatnio względnie ok, jednak jutro jadę w delegację i mnie rozłożyło. Bałem się, że będzie tam ciężko, że nie dam rady i miałem dzisiaj trochę zjazd. Więc możliwe, że to przez sytuację, ale oczywiście warto to skonsultować z lekarzem , bo to on jest od tego i decyduje. pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani, bardzo wam dziekuje za te pocieszajäce wiadomosci!!!!!!!

tez mam takä nadzieje.

 

-- 28 lip 2013, 20:47 --

 

ja biore Paro od 2 lat, i raz zjezdzalam w döl, raz znowu w göre.

i bylo ok, z tym ze nigdy nie moglam zapomniec o tej chorobie.

teraz jak juz pisalam stres ze möj mäz wraca do pracy, i ze moze ten lek juz na mnie nie dziala, itp pierdoly mnozä mi sie w glowie.

ale to chyba nie jest mozliwe zeby przestal dzialac, bo sä ludzie ktörzy biorä go latami i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak widzę po sobie:

W zeszłym tygodniu w sobotę miałem wyjście na wesele, obawiałem się ,czy dam radę i przed weselem non stop słabo było, nawet bardzo.

Potem w poneidziałek wyjazd w delegację - obawy i znowu zjazd :(

 

Jutro jadę na 2 tygodnie w delegację, dzisiaj oczywiście zjazd, bo sam się trochę nakręciłem. Więc i tak może być u Ciebie. A zobaczysz, że jutro będzie lepiej jak już dzień będzie "W toku" . Tego Ci życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis 11 dzien na 30mg, nadal napiecia.

dzsiaj mam odwlekanä rozmowe z moim pracodawcä, byc moze przez to mnie spina.

röwniez dzis rozmowa telefoniczna z psychiatra bo termin dopiero 8 sierpnia.

terapia 6.08.

jestem ciekawa co jest powodem mojego fazowania.

boje sie ze te leki kurde nie dzialajä i trzeba bedzie isc na inne.

nie wiem jak to przezyje, Paro to möj pierwszy tego typu lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ogolnie od depresji nie masz żadnej somatyki ?mnie dokucza to i to ani citabax nie działał ani to cos nie chce :( nic tylko urżnąć sobie głowe najgorsze ze nie wiem co powoduje nudności. One nagle się pojawiają trzymają albo godzine dwie albo minute i tak w koła Macieju żeby znikly na pare dni nie ma szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, ja zaskoczyłam na paro po 2,5 miesiąca dobrze było półtora roku, po kolejnym uderzeniu juz nie zadziałał...ale to nie znaczy ze nie zadziała u Ciebie...trzeba cierpliwości (łatwo mi pisac o cierpliwosci,sama jej nie mam...choc wtedy byłam w duzo lepszym stanie niz teraz...bo teraz juz od ponad półtora roku nie mogę sie w nic wpasować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×