Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę możecie coś napisać


aniam97

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kawa Szatana napisał(a):

Dzień dobry,

 

a jak dzisiaj się spało @aniam97? 🙂  Mi niezbyt wygodnie, bo zmusiłem się do spania całą noc na plecach. Po czasie pewnie się przyzwyczaję.

Jaki sens się męczyć śpiąc na plecach skoro jest to nie wygodne? Ani człowiek nie odpocznie ani nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, aniam97 napisał(a):

[...]Skad ten przymus spania na plecach?[...]

 

12 godzin temu, acherontia styx napisał(a):

Jaki sens się męczyć śpiąc na plecach skoro jest to nie wygodne? Ani człowiek nie odpocznie ani nic.

Jest to jedyna pozycja do spania, która pozwala mi mieć głowę na wprost dzięki czemu mogę komfortowo mieć słuchawki w uszach + taka pozycja korzystnie wpływa na plecy + łatwiej rano podnieść się z łóżka. Do momentu zasypiania (10-15min.) jest ok i jest mi bardzo wygodnie, ale potem czuję potrzebę, aby się przekręcić na bok. Gdy uda mi się zasnąć to czasami się przebudzam w środku nocy.

 

Chciałbym to za dużo powiedziane, ale ciekawie by było zasnąć i obudzić się w tej samej pozycji z takim samym porządkiem na łóżku. Mam fioła na punkcie porządku.

 

10 godzin temu, aniam97 napisał(a):

kurczę jestem zerem, nigdy się nie wydostanę z tego padołu, nie mam nikogo, nikomu na mnie nie zależy

Nie myśl o sobie w ten sposób, gdyż z takich myśli nie będzie nic dobrego. Znajdź coś dzięki czemu możesz się rozwijać, w czym możesz się spełniać i co Ciebie uszczęśliwia, a następnie to rób. Spróbuj żyć dla siebie, a nie dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aniam97 napisał(a):

mam poczucie ze członkowie tego forum źle o mnie myślą i mówią

Aniu, członkowie tego Forum skupiają się głównie na własnych problemach. Raczej nie myślą i nie mówią o Tobie jakoś szczególnie. To wytwór Twojej wyobraźni. No cóż, mnie czasem też się wydawało, że wszystko kręci się wokół mnie - ale to było w manii. Rozumiem, że potrzebujesz uwagi - nie zawsze będziesz obiektem takiego zainteresowania, jakiego potrzebujesz. Może próbuj więcej pisać o sobie, rzucić jakiś temat do dyskusji, wtedy ludzie bardziej się uaktywnią w Twoim temacie (bo temat "napiszcie coś" jest mało zachęcający)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej rozumiem przemyślę to. Problem ze ja nie za bardzo mam co o sobie opowiadac, calymi dniami wegetuję. I od czasu do czasu bywam na rozmowach o pracę po których nie ma odzewu.

To jest aktywny problem u mnie że mam wrażenie że ludzie źle myślą o mnie i chciałam to skonfrontować z rzeczywistością. Kurde popłakałam się nie wiedzieć czemu.

Boję się że tych potrzeb nie da się zaspokoić są tak ogromne, a bez sensu jest życie z nimi niezaspokojonymi, Boże jest mi tak źle że w życiu tego nie opiszę plus tak strasznie tęsknię

Edytowane przez aniam97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, aniam97 napisał(a):

Dzień dobry, nie budziłam się dziś dobrze spałam, dziękuję 😊

Miło mi to słyszeć. 🙂

 

13 godzin temu, aniam97 napisał(a):

mam poczucie ze członkowie tego forum źle o mnie myślą i mówią

Gdyby o Tobie pisali to myślę, że byś zauważyła, a ich myśli nie jesteś w stanie przejrzeć, a zatem nie zadręczaj się takimi myślami.

 

2 godziny temu, aniam97 napisał(a):

Problem ze ja nie za bardzo mam co o sobie opowiadac, calymi dniami wegetuję. I od czasu do czasu bywam na rozmowach o pracę po których nie ma odzewu.

Znajdź sobie jakieś zajęcie, zmuś się do zrobienia czegokolwiek, a być może to polubisz i będziesz systematycznie to zajęcie wykonywać i nie będziesz miała czasu na myślenie + zaczniesz zyskiwać na pewności siebie, zdobywać nowe umiejętności, wiedzę, będziesz lepiej odbierana na rozmowach o pracę, i będziesz miała większą szansę kogoś poznać. Człowiek został stworzony do działania, a nie do siedzenia i rozmyślania w nieskończoność. Po to mamy ręce i nogi, aby nimi ruszać - wykorzystaj je i idź np. pobiegać. 🙂 (jbc. nie dzisiaj)

 

2 godziny temu, aniam97 napisał(a):

To jest aktywny problem u mnie że mam wrażenie że ludzie źle myślą o mnie i chciałam to skonfrontować z rzeczywistością.

Myślę, że to Ty źle o sobie myślisz i szukasz kogoś kto potwierdzi Twoją opinię o sobie. Z pewnością są ludzie, którym się nie podobasz (całokształt), ale są również tacy, którym się podobasz i dobrze głównie nimi się otaczać.

 

2 godziny temu, aniam97 napisał(a):

Boję się że tych potrzeb nie da się zaspokoić są tak ogromne, a bez sensu jest życie z nimi niezaspokojonymi, Boże jest mi tak źle że w życiu tego nie opiszę plus tak strasznie tęsknię

Za dużo myślisz, a za mało działasz. Jedne Twoje myśli generują inne, a tamte jeszcze inne i tak to się kręci - odpuść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w rodzinie tak było że bardzo źle o mnie mówili... chciałabym odpuścić. Dziękuję za wsparcie. Spałam dobrze, choć w nocy obudziła mnie karetka - babcia złamała nogę

 

bardzo ciężko mi się skupić na czymkolwiek, na czytaniu, na serialach, na jakimkolwiek zajęciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość betelgeuse
1 minutę temu, aniam97 napisał(a):

bardzo ciężko mi się skupić na czymkolwiek, na czytaniu, na serialach, na jakimkolwiek zajęciu

co takiego przeszkadza ci w skoncentrowaniu na tych rzeczach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aniam97 niektóre leki mogą osłabiać koncentrację (nie wiem co akurat bierzesz, ale jeśli leki na schizo - tak właśnie jest). Ja ostatnio przy zwiększonych dawkach psychotropków, właśnie tak się czułem. Pracuję umysłowo, było to dla mnie trudne, bo w pracy muszę czytać teksty i robić korektę. No cóż, zmuszałem się. Wydajność spadła. Niemniej trzeba ćwiczyć, bronić się przed marazmem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×