Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szczekanie psa...


Pawel.770

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jurecki napisał:

Człowieku daj spokój. Na mnie też szczekają i o takim czymś nigdy bym nie pomyślał :D

Jak pies szczeka to oznacza że dobry pies bo on ma za zadanie pilnować swojego rewiru.

Martwie sie poprostu bo duzo zlego zrobilem w zyciu i wogule jestem nieogarnietym, glupim łajdakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna wersja istnieje, bo szczekanie to dobrze, pies pilnuje terenu. Ale psy wyczuwają nastawienie i czy dobry czlowiek to fakt. Wtedy czesto skradają się od tyłu i lekko łapią za noge lub spodnie tak ostrzegawczo. Również jak się ktos boi psów to tez czuja i podobnie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dalja napisał:

Inna wersja istnieje, bo szczekanie to dobrze, pies pilnuje terenu. Ale psy wyczuwają nastawienie i czy dobry czlowiek to fakt. Wtedy czesto skradają się od tyłu i lekko łapią za noge lub spodnie tak ostrzegawczo. Również jak się ktos boi psów to tez czuja i podobnie jest

No wlasnie dlatego obawiam sie ze ja jestem zlym czklowiekiem, psy to wyczuwaja bo maja taki zmysl. Duzo w zyciu narobilem zlego przez chorobe i teraz nie wiem jak to naprawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pawel.770 napisał:

No wlasnie dlatego obawiam sie ze ja jestem zlym czklowiekiem, psy to wyczuwaja bo maja taki zmysl. Duzo w zyciu narobilem zlego przez chorobe i teraz nie wiem jak to naprawic.

Może jednak czują twoje zdenerwowanie tym. Ważne że się zmieniłeś i jaki jestes teraz. Czasu nie cofniemy ale jesteśmy tu i teraz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie czasem jakby polują. Zastygają bez ruchu i tak wpatrują się jakby widziały ducha - nie wiem o co chodzi. 

 

Cytat

No wlasnie dlatego obawiam sie ze ja jestem zlym czklowiekiem

Byłeś ale już nie jesteś. Wydaje mi się że na mężczyzn ogólnie psy częściej szczekają. Szczególnie na takich większej postury. W każdym razie mój pies tak miał. Może o to chodzi. 

Edytowane przez LostSpirit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×