Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bezsensowne życie.


cadarxx

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry pomysł Cadarxx.....szkoda że ja nie moge tak jak Ty:(

 

Musisz się wziąć za siebie. Widzę, że czasem nie brak Ci motywacji, a czasami jesteś zupełnie zrezygnowany. Musisz być bardziej, częściej(a nie tylko czasami) waleczny. Nie zmienisz się z dnia na dzień, to wszystko odbywa się stopniowo.

 

Już zacząłem ćwiczyć, choć wogóle mi się nie chciało, no ale czasem trzeba się zmuszać, aby coś osiągnąć. Wiele miesięcy siedzenia w domu przy zerowej aktywności fizycznej dało o sobie znać, ale za jakiś czas w miarę regularnego będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy pilnuje własnego nosa. Jak ktoś wierzy w tą złudę zwaną miłością to jego sprawa i tylko on ponosi ryzyko, że w razie niewypału może wpaść w poważne załamanie nerwowe czy w jeszcze coś gorszego.

no i masz rację. najprościej byloby chyba trochę wierzyć w miłość, na tyle żeby czerpać przyjemność z zakochania się ale żeby nie bolało, gdy związek się kończy. szkoda że tak się nie da. najlepiej rzeczywiście pilnować swoich spraw, do ludzi podchodzić życzliwie ale nie uzależniać się. wtedy ryzyko tego, że Cię zranią będzie dużo mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy piątek prawdopodobnie zabiorę się z kilkoma znajomymi w góry na weekend. W sumie średnio ich lubię, ale są dość rozrywkowi(głównym celem wyjazdu nie będzie chodzenie po górach :roll: ), więc o dobrą zabawę nie będzie trudno, a tego mi teraz trzeba. Jak już wcześniej wspomniałem nie wierzę w bezgraniczną, wierną miłość, więc pora spróbować czegoś nowego.

 

Ciekawy artykuł: http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=11439

Szczególnie rozbawił mnie ten kawałek: - Właśnie - śmieje się Iga - tego chcemy, po to jeździmy na wakacje. Ja zawsze jeżdżę z koleżankami do Turcji, bo Turcy są najfajniejsi. To są bardzo przystojni i mili chłopcy, którzy w przeciwieństwie do wielu Polaków myją się przynajmniej dwa razy dziennie.

 

Ciekaw jestem, gdzie Polki widzą przystojność w Turkach. Kiedyś byłem w Turcji i do tej pory nie mogę zrozumieć, co Polki w nich widzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja to dopiero jestem zapomniany przez Boga,niewiem dlaczego.Odnosze wrażenie ze ja wcale niemam prawa do życia,ale taki jest los czlowieka ograniczonego umysłowo-bez ambicji,odwagi,silnej woli,logicznego myślenia w dodatku znerwicowanego,tracacego łatwo głowe,gbura,nieudacznika.To nie wszystko bowiem dochodzi jeszcze niedosłuch,zespół alporta-a więc jestem kaleką-dlatego nie moge podjąć dobrej pracy,żadna kobieta mnie nie będzie chciala,z tego powodu moje małżeństwo jest zrujnowane,musze spłacic po zmarłych rodzicach 30tysęcy zlotych,których juz prawie wcale nie spłacam bo niemam z czego,grozi mi eksmisja.Ale naprawde dużo przeszedłem w życiu-upokorzeń,poniżeń,przemocy zarówno psychicznej jak i fizycznej to właśnie napoiło mnie kompleksami niższości,niewiarą w ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×