Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bielsko zamarło.

 

Byłam dziś u psychiatry (Pani doktor przyjmuje w Skoczowie),zamiast afobamu dostałam inny lek na uspokojenie CHLORPROTHIXEN- znacie to może?

Afobam 22zł ato coś chlo.... 3,60zł. :shock: Zdębiałam w aptece- to chyba jedyny plus tego leku :/

Poza tym mam skierowanie do"sanatorium"....i mam myślenie włączone.....

 

co dalej......

 

a gdzie to sanatorium?

 

-- 02 mar 2011, 16:05 --

 

Witam Bielszczan ;)

 

Ja też z Bielska... jak już kiedyś pisałam leczylam się poprzez terapię grupową na Sobieskiego...

To było jakieś 2 lata temu... Byłam na tabletkach Tranxene i Asertin przez pół roku... Ze stanu w, którym nie byłam w stanie wychodzić z domu bez obstawy w ciągu pół roku stanęłam na nogi... (nawet w sumie dużo szybciej). Można powiedziec że miałam okres remisji...

 

Prze ponad rok wszystko było ok, niestety teraz wszystko wraca koszmar... Własnie dzisiaj idę na wizytę na Olszówkę bo już nie mogę funkcjonowac normalnie... :why:

 

ja też już byłam na sobieskiego kiedyś , teraz wróciło wszystko znowu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sanatorium" miałam na myśli ośrodek Leczenia Nerwic w Ustroniu. Oddział zamknięty,całodobowy...mam umówioną wizytę z tamtejszym psychologiem na poniedziałek :?

 

Trzeba przejść jakieś 3 spotkania(psycholog,psychiatra,psychoterapeuta),wtedy pisemnie dostaje się decyzje czy Cię zakwalifikują na leczenie.

 

Obaw i myśli tysiące.... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem właśnie P.Błaszczyk...kojaże ją.

Szukałam gdzieś opinii ludzi, którzy byli w Ustroniu ale albo źle szukam,albo niema albo nie wiem co...

Wczoraj moja Pani doktor (ordynatorka szpitala w Cieszynie) stwierdziła, że nadaje się na tamten oddział...pójdę-następny lekarz---> ...może być że wogóle się nie nadaje na leczenie :blabla: . Do poniedziałku jeszcze pare dni a ja już chodzę jak by to miało być za godzinę.

 

Jakieś kroki trzeba było podjąć.Zacznijmy od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się też nie spotkałam z nikim kto by się tam leczył , natomiast dużo opinii czytałam z leczenia tutaj w Bielsku, i o tym że tutaj jest właśnie jedna z najlepszych psychoterapeutek w Leczeniu Nerwic :)

 

a co się dzieje z Thazkiem? zniknął :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej jestem z Bielsdka.bylam w zeszłym roku 12 tygodni w ustroniu.duzo ludziom z mojej grupy pomogli ale mi niestety nie.mam silne bóle w plecach taki objaw nerwicy i mi to nie przeszlo ale polecam bo było świtnie.sanatorium w narcyzie wspaniały czas i piękne przyjaznie zawarte.na olszówce też bylam i bylo gorzej niz w ustroniu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi przykro, ze Thazek usunął konto, szkoda :(

 

ja chodzę, a czy warto to zależy od tego na ile jesteś w stanie się otworzyć i pracować nad sobą, to czy pomoże zależy od nas samych :) :), jestem już po takiej terapii kilka lat temu i pomogła :)

 

ewa99 - dlaczego tak zaeragowałaś nie kumam :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu mam sajgon w domu co plus moja depresja ..sami chyba wiecie co dalej ... ogolnie jestem mocno autoagresywna klne jak szewc ,sama siebie nie poznaje marzy mi sie ucieczka,,i to przeogromne zmeczenie zyciem...do ego mam juz 2 ra odwołana terapie a na ostatniej zostałam potraktowana jak piąte koło u wozu i na tu i teraz rozwazam mozliosc rezygnacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×