Skocz do zawartości
Nerwica.com

czystość umysłu - pytanie


germin12

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna u siebie zauważam jedną bardzo ciekawą rzecz i może będzie tu ekspert, któremu uda się odpowiedzieć na moje pytanie dlaczego tak jest. 

Zacznę od tego, że mam hashimoto, przy którym czytałem, że może wystąpić stan zapalny mózgu i mgła mózgowa. 

Od dzieciaka dużo grałem po nocach i zawsze kiedy załóżmy była 3 w nocy i byłem bardzo senny, przechodziłem przez ten stan najmocniejszego zmęczenia i senności i kiedy go przetrwałem to nagle dostałem mnóstwo energii i ogromnej czystości myśli i umysłu.

Wczoraj byłem na treningu, po nim wyciszałem się, rozciągałem i byłem bardzo zmęczony ale nie poszedłem spać bo miałem tak dobry stan psychiczny, że byłem w stanie przemyśleć najważniejsze sprawy w swoim życiu - najwięcej refleksji, motywacji, energii do działania miałem w tym stanie. 

Ten stan również występuje kiedy wstaję po 2 godzinach snu i nie wejdę w głęboki sen.

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie dlaczego tak jest?

Dodam, że mam nerwicę lękową i nerwicę natręctw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy na pewno tak jest, ale po prostu mózg chce się sam oszukać i aktywuje ośrodki nagrody - czujesz się lepiej, masz więcej przemyśleń i większą skłonność do podejmowania ryzyka. Z resztą ludzie dzielą się na takich, co jeśli nie usną po 3 w nocy to są jak nieżywi i na takich, których organizm zamiast męczyć się z usypianiem, gromadzi siłę na dzień i czeka na kolejną noc:P

A ile dni najdłużej nie spałeś?

Edytowane przez brakeline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×