Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak ochoty na seks


parma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu zupełnie nie mam ochoty na seks tak wiec proszę o poradę czy można w jakiś sposób to odmienić? Na początku byłam prawie na 100% pewna,że jest to wpływ tabletek antykoncepcyjnych ale nie. Odstawiłam je prawie pól roku temu i ochota na seks nie wraca. Nadal zupełnie mi się nie chce ;/ Co robić? Jak się ratować?

Maż coraz bardziej się denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinnaś się denerwować i frustrować, bo przynosi to efekt odwrotny od zamierzonego. Na początku należałoby poznać przyczynę dlaczego tak się dzieje.? Może zła dieta, za dużo fajek czy alkoholu. Za mało ruchu? Może jakieś choroby cywilizacyjne. Bardzo dobry efekt na zwiększenie libido przynosi środek Libido Therapy - poczytaj sobie o nim. Jest to suplement diety wzbogacający dietę o niezbędne mikroelementy. Mi pomógł, to i Tobie pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie rady. Wczoraj spokojnie usiadłam z mężem i szczerze porozmawiałam.Wreszcie udało nam sie porozmawiać jak dorośli ludzie a nie przekrzykujące się dzieciaki. Powiedziałam mu jak wyglada sytuacja. On problem wziął na klatę i podobało mi się to,ze się nie denerwował. Zdecydowałam się zamówić ten środek . Zobaczymy jak zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×