Skocz do zawartości
Nerwica.com

Alkohol, marichuana, urwany film, nerwica


nerwicek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czasem w sytuacjach stresowych, zdarza mi sie urwany film po miksie alkohol-ziolo, na drugi dzien nic nie pamietam, ale po czasie jakies przeblyski wracaja i po jeszcze dluzszym czasie (pare miesiecy, czy nawet lat!) te przeblyski zaczynaja tworzyc historie, ktore z regoly sa powodem objawow nerwicowych typu przyspieszone bicie serca, bezsennosc, fobia spoleczna, depresja.

Pytanie moje brzmi, jaka jest szansa ze czesc z tych historii tak naprawde sie nie wydarzyla i byl to po prostu jakis koszmar?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że duża szansa. Pamiętam, jak jarałem syntetyczne kannabinoidy. Po pewnym czasie miałem wyłącznie krzywe jazdy, więc zamykałem oczy i po pewnym czasie po prostu się jakby budziłem. Wówczas moja głowa przypisywała to mdleniu (wstrzymywałem oddech, gdyż miałem schizę, że zbyt głośno oddycham), lecz później doszedłem do wniosku, że to po prostu sen. Do tego dochodziły dziwne scenariusze w głowie, więc myślę, że pewnie po prostu zasypiasz. Ile pijesz alko do trawy, kiedy tak Ci się przytrafia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy chciałbym podzielić się z wami moją chistorja.Moja nerwica zaczęła się rok temu po odstawieniu alkoholu całkowicie i kokainy.Stan w który przebywałem przez około 5 miesięcy był straszny.Niesamowite leki ,szarpanie serca ,budzenie się w nocy z strasznym waleniem,bez senosc,zawroty głowy,zaburzenia równowagi,mroczki przed oczami cały czas uczucie że zaraz zemdleje nigdy to się nie stało.niedowlady jednej strony wybuchowość nerwowość przygnębienie.obrecz na głowie bule kręgosłupa deralizacja .itp i tak zaczęła się moja wędrówka po lekarzach w tym dwa pobytu w szpitalu .Badania jakie wykonałem to EKG kilkanaście razy .Echo serca ,holtere EKG.morfologia.tsh.ft3.ft4 tarczyca.przeswietlenie klatki .piersiowej.Tk głowy,rezonans magnetyczny z kontrastem.badanie EEG,doplerr tętnic szyjnych.usg tarczycy.sprawdzali mi też aorty .USG jamy brzusznej.cisnienie i tak dalej leżałem w szpitalu dwa razy po kilka dni na neurologia i nic jestem zdrowy .To mnie jednak nie uspokoiło myślę że może coś przeoczyli jestem cały czas wsuchany w swoje ciało chociaż już funkcjonuje w miarę normalnie biorę leki aciprexu magnez i rozne witaminy których wcześniej nie brałem to są dni że czuje się jak kiedyś np tydzień a potem 5 dni jazda tylko nie aż tak jak na początku do ogarnięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2021 o 10:19, Przemoxx napisał:

Witam jestem nowy chciałbym podzielić się z wami moją chistorja.Moja nerwica zaczęła się rok temu po odstawieniu alkoholu całkowicie i kokainy.Stan w który przebywałem przez około 5 miesięcy był straszny.Niesamowite leki ,szarpanie serca ,budzenie się w nocy z strasznym waleniem,bez senosc,zawroty głowy,zaburzenia równowagi,mroczki przed oczami cały czas uczucie że zaraz zemdleje nigdy to się nie stało.niedowlady jednej strony wybuchowość nerwowość przygnębienie.obrecz na głowie bule kręgosłupa deralizacja .itp i tak zaczęła się moja wędrówka po lekarzach w tym dwa pobytu w szpitalu .Badania jakie wykonałem to EKG kilkanaście razy .Echo serca ,holtere EKG.morfologia.tsh.ft3.ft4 tarczyca.przeswietlenie klatki .piersiowej.Tk głowy,rezonans magnetyczny z kontrastem.badanie EEG,doplerr tętnic szyjnych.usg tarczycy.sprawdzali mi też aorty .USG jamy brzusznej.cisnienie i tak dalej leżałem w szpitalu dwa razy po kilka dni na neurologia i nic jestem zdrowy .To mnie jednak nie uspokoiło myślę że może coś przeoczyli jestem cały czas wsuchany w swoje ciało chociaż już funkcjonuje w miarę normalnie biorę leki aciprexu magnez i rozne witaminy których wcześniej nie brałem to są dni że czuje się jak kiedyś np tydzień a potem 5 dni jazda tylko nie aż tak jak na początku do ogarnięcie

Hej jestem tutaj nowy ale mam IDENTYCZNIE z tym, że od 20 miesięcy jestem trzeźwym alkoholikiem. Piłem , ćpałem teraz jestem czysty zostało to co tobie czyli lęki, nerwica, depresja choooj wie co jeszcze.

Jakbym czytał o sobie wizyty lekarskie , pobyty w szpitalu......straszne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz nadal te objawy ja mama ale dużo lżejsze większość już nie mama natomiast jakieś uderzenia ciepła napady leku lub uczycie myślenia chociaż zadko miewam dalej biorę leki aciprex pół tabletki dziennie do tego magnez tran oto i czuję się lepiej ale jakoś funkcionuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×