Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica?


igorrr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. :) 

Piszę do Was bo już nie mam siły. 

Mam 40 lat, od ok 20 lat zmagam się  z nerwicą? Zaczęło się po urodzenia dziecka (oczywiscie przez partnerkę :) ) , dziecko przyszło na świat w krytycznym stanie, wyszło z tego, ale ja się prawię wykończyłem.

Z domu zabierała mnie karetka, a po podaniu relanium mi przechodziło ...:)

Tak przebujałem się kilka lat, mając większe lub mniejsze symptomy nerwicy

Ostatnio byłem nękany przez stalkerkę, sprawa jest już wyjaśniona, czekam na rozprawę w sądzie i jej skazanie, ale to mnie wykończyło...

Mam bardzo odpowiedzialną pracę, pracuje sam na zmianie, doszło do tego że nie mogę wyjść z roboty bo sprawdzam wszystko po 100razy...Często zostaje spać w pracy bo  mój lęk ,czy coś się niestanie jak wyjdę, nie pozwala mi opuścić stanowiska pracy. Potrafię sprawdzać przez godzinę czy przełącznik jest wyłączony....

Nawracające ciągle dolegliwości nie pozwalają mi normalnie funkcjonować, kilka tygodni boli mnie serce, dzień przerwy, kilka tygodni bolą mnie jądra :), dzień przerwy, kilka tygodni boli mnie pieprz, a obecnie mam zatkane ucho. Oczywiście zawszę myślę że to rak, albo zawał ... 

 

Dziwne jest to że jak koś mi powie że miał problem z sercem, pieprzem, nowotworem to ja po paru dniach to mam i objawy pasują, boli mnie ta część ciała, czy to nerwica lękowa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×