Skocz do zawartości
Nerwica.com

Traumy - jak sobie radzic ??


janek80

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem i nie latwo bedzie zaczac od poczatku .

Moze tak . 10 lat temu wprowadzilem sie z rodzicami na osiedle , ktorego szczerze nie cierpie . Nie nawizywalem tu kontaktow , nie lubilem tego miejsca , tych ludzi ( poza dilerami ;) ) . Nie jestem stad . Nie odnajduje sie tu . Po mniej -wiecej 4 latach mieszkania tu zachowalem sie dosc glupio . Nikomu nie zrobilem krzywdy , bo nie mam tego w zwyczaju . KAtuje soba siebie i swoja glowe . ALe po tym ciagnelo sie za mna takie cos , ze inni wiedza i nie traktuja mn ie powaznie . Po jakims czasie wynioslem sie stad . 1.5 roku temu wpadlem na wakacje . Oczywiscie postanowilem sie nacpac , co bylo zlym pomyslem . Gosciu ktory mi to sprzedal byl moim kumplem . To miala byc amfetamina . Zwariowalem po tym , do tego stopnia ze policja i pogotowie przyjechalo . Przez 5 dni nie wiedzialem , gdzie jestem a to co sobie wyobrazalem wydawalo mi sie prawdziwe . Ciezko to wytlumaczyc . Zrobilem z siebie idiote . WYjechalem znow . Teraz wrocilem na kilka miesiecy . To miejsce zle na mnie wplywa , dzieja sie ze mna zle rzeczy (doslownie ). Dzis dostalem odczuc , ze jestem idiota , sasiedzi sie ze mnie smieja . Od dlugiego czasu trzymam to z dala od siebie , teraz mnie dotknelo .Mimo , ze nie znam tych ludzi i sa mi obojetni , biore to do siebie . Bedzie znowu gryzc . Kiedy jestem tutaj i tak nie jestem soba , nie wychodze z domu , bo wstyd mi za siebie . Chcialem tego unknac i w koncu mnie dopadlo . Juz nie jest fajnie , juz chce stad wyjechac . Nie potrafie tutaj zyc . Wszedzie indziej potrafie. Nie jestem do konca normalny , tutaj dostalem to odczuc . Nie potrafie sie do tych ludzi usmiechac , nie potrafie z nimi gadac . Nie lubie nawet z psem wychodzic , bo nie chce mijac tych ludzi . Czuje sie tu zle . Kolejna rzecz , ktora bedzie sie za mna ciagnac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz , ktora bedzie sie za mna ciagnac .

To utnij ogon ;) A większość błędów da się naprawić. Tylko skoro Ci na tym nie zależy, to czym się przejmować :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janek80 no cóż, odczuwasz chyba zrobienie z "siebie idioty" dosyć długo i męcząco. Każdy człowiek ma swoje problemy i uwierz jesteś zerowym problemem dla obcych i w sumie pewnie pamiętaja Twoje zachowanie jako incydent, który nie jest aż tak ważny w ich życiu ;)

Daj spokój, wystarczy wstydu ważne żeby wyciągać konsekwencje i jeśli tak bardzo zależy Ci na fajnej opinii, to bądź fajny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To utnij ogon
słusznie.Ja uciełam swój jak wyniosłam się wreszcie z wioski,gdzie ludzie są straszni.Nie mogłam się odciąć od przeszłości,bo oni wszystko o mnie wiedzieli.Na nowym miejscu można wszystko zacząć od początku,to jak drugie narodziny,druga szansa.Wynieś się stamtąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam , jeszcze tylko 2 tygodnie . Nie cierpie tego miejsca . MAcie racje , lepiej to zostawic i uciac , ale ja nie umiem , przynajmniej jak tutaj jestem . Nie potrafie sie do tych ludzi usmiechac bo szczerze ich nie lubie . Nigdy nie czulem sie tutaj dobrze . Wszedzie indziej potrafie , tutaj nie .

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:24 pm ]

Dzieki za odpowiedzi , pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×