Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Apii nie martw się Ja akurat nie lobię byczych piersi, to akurat mnie u kobiety jakoś nie pociąga. Myślę że jest dużo takich jak ja. Przecież to tłuszcz i woda;p Czym by tu się niby chwalić. Popatrz na modelki widziałaś żeby miały cyce jak donice? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhe ! nie wiem ile masz lat ja 39 i w tym wieku wierz mi troche inaczej sie patrzy , bardziej interesuję Cie intelekt , ładny usmiech , spokojny charakter , ciepłe usposobienie , dobra kolacja więc czasami sandra bullock moze przegrac z super nianią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave38 Ja broń boże nie neguję twoich preferencji. Ani mi się myśli. Ja wiem że wygląd itp nie mówi nic o człowieku. Wyglądem można tylko wzbudzić zainteresowanie. To jest twoja sprawa ja byłem tylko ciekawy odpowiedzi na moje pytanie. Co do mojej wcześniejszej odpowiedzi chodziło mi raczej o to że ja nie czuję w stosunku do osób z nadwagą (mówię tutaj o 10kg-wzwyż kg nadwadze) jakiego kol-wiek pociągu seksualnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave38, rozumiem doskonale co masz na myśli..

czy chciałbyś, by Twoja dziewczyna zrobiła dla Ciebie striptiz? / czy zrobiłabyś dla swojego faceta striptiz?

tak/ nie dlaczego?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej... tak streeptease w wykonaniu ukochanej :yeah:

 

Nie zrobiłbym bo nie mam ukochanego :P

 

czy gdyby Twój partner/partnerka zamarzył o pikantnym epizodzie z kimś innym spotkałby się ze zgodą, awanturą, zakończeniem związku, zgodą z możliwością na rewanż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×