Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

chwilowo tak, a potem wręcz odwrotnie. :? i też słodycze, których raczej w ogóle nie jem z wiesz jakiego powodu, ale czasem, gdy nie mogę wytrzymać to jest to baton Bajeczny. :P

 

co powoduje u Ciebie największy wstręt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziad,który przebywa w moim domu.Jest zły,głupi,wulgarny,ordynarny,śmierdzi,ma zajęczą wargę,pije,nie ma zębów,wydziera się,kłamie.

Co powoduje największy zachwyt u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy od nastroju, momentami to nawet zwyczajna chmura potrafi mnie zachwycić :mrgreen: Ogólnie rzecz biorąc to chyba właśnie zjawiska natury najbardziej mnie poruszają i zachwycają

 

co do picia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam na psychoterapię, kasę wrzucam na konto i do końca roku nie zajmuję się niczym innym tylko pracą nad sobą :D

 

Znajdujesz walizkę w parku - otwartą i pełną gotówki o wysokich nominałach. Co robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestuję w jakieś nieruchomości, otwieram swoją restaurację nad morzem, kupuję działkę z widokiem na morze, buduję tam pensjonat- wynajmuję pokoje i również zarabiam, a do tego żyję tam, gdzie czuję się najlepiej... :105:

 

Gdzie byś chciał/a mieszkać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko od morza albo w dużym mieście (a mieszkam teraz w Szczecinie, masakra) a najgorzej w połączeniu tych dwóch cech czyli np w Warszawie, Krakowie.... brr.... Duże miasto i do morza daleko. Nie chciałabym też mieszkać na Śląsku (brzydko, szaro... nie podoba mi się Śląsk) ani na Mazurach (bieda aż piszczy). Na pewno nie chciałabym mieszkać daleko od rodziny.

 

 

Wieś czy miasto? Dom czy apartament?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najchętniej wieś blisko miasta ;) (przez problemy ze zdrówkiem jestem wielbicielką czystego powietrza :? ) I przytulny dom...

 

posiadasz jakąś nietypową umiejętność? Jaką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×