Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

jako dziewczynka - gdy czułam silny przymus intensywnego i bolesnego onanizowania się pod wpływem napięcia i lęku, a po fakcie siebie za to nienawidziłam :roll:

jako kobieta - gdy z napięcia, pod wpływem emocji odczuwam silne pobudzenie sexualne i zdarzają mi się niechciane, mimowolne orgazmy w najmniej odpowiednich sytuacjach :( . obrzydzenie do siebie jest przy tym niewyobrażalne nie mówiąc o wstydzie :evil:

 

 

jaka część ciała podoba Ci się w Tobie najbardziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o rany, no nie, nawet rozmawiałam ostatnio z terapeutką na ten temat :shock: w ogóle nie lubię swojego ciała. całego :?

 

w jakim wieku chciałabyś urodzić pierwsze dziecko? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, raz w kościele, na mszy wieńczącej pierwszy rok szkolny gimnazjum. Ale była jazda! Sodoma i Gomora, od razu mszę przerwali, ksiądz zakomunikował oficjalną apokalipsę i triumf Antychrysta, organista uderzył w requiem dies irae. Dżołk. Ale podobno był fajny łomot, jak upadłem centralnie na ryj.

Wywlekli mnie z krwawiącą kipą na świeże powietrze, biegusiem zawieźli do ośrodka zdrowia, a potem prościutko do domu:) Mondzikowa bidulka trzęsła się nade mną, aż w nielichą krępację wpadłem... Ogólnie, przed wszystkimi było mi trochę wstyd za siebie. Uniknąłem za to przeokropnie nudnego apelu w szkole i tej całej reszty niemiłosiernie dłużącego się oczekiwania na powrót do domu, i prawdziwe otwarcie wakacji :yeah:

 

Na jakim filmie zdarzyło Ci się ostatnio popłakiwać? Przy której scenie i czy było to wzruszenie radosne, smutne, czy jakieś inne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie domowe, oswojone, małe - tak. ale takich wielkich, dzikich, które na przykład można spotkać gdzieś w kanałach czy piwnicy to nienawidzę. :pirate:

 

Jak Ci się dziś spało i z jakim nastawieniem zaczynasz nowy dzień? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesnym rankiem!!!!! :mrgreen: ja nigdy w życiu nie wstałam w południe :P i jestem lepsza niż budzik ;)

 

śpisz twardo czy masz sen, jak to się mówi, jak zając? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo, to tak jak ja, jak zajączek i zawsze wcześnie się budzę. :mrgreen:

 

kocham i nienawidzę na przemian. A Ty swoją?

 

a odpowiedź na pytanie Puszka - gdy jestem sama, tęsknię za ludźmi. Jak jestem wśród ludzi to marzę o samotności. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×