Skocz do zawartości
Nerwica.com

Podejrzane zachowanie kolegi


Analizator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Kilka dni temu spotkałem się z kolegów z czasów licealnych. Wiadomo - jednym z typowych tematów poruszanych przez mężczyzn są tematy związane z seksem - związki, upodobania.

Bardzo zaniepokoiło mnie niestety coś co pokazał mi kolega. Zaniepokoiło, zaciekawiło mnie do tego stopnia, że zacząłem szukać po internecie.

Wspomniany kolega pokazał mi pozornie nic nie sugerujący filmik, wycinek ze zwykłego filmu lub serialu na Netflixie. Dziewczynka oglądająca film o kowboju jadącym na koniu, w tym samym czasie zachowująca się co najmniej dziwnie, dwuznacznie. Filmik jest na tyle obrzydliwy, że nie zamierzam go szukać po internecie i tym bardziej go tu wklejać.

 

Kolega podczas pokazywania mi tego obrzydlistwa po prostu sapał, był pobudzony chociaż nie zasugerował w jakim celu mi to pokazuje było to widać. Sapiąc, wył, ciężko to opisać.

 

Nie ciągnąłem dalej tematu, nic mu o tym nie mówiłem, że zachował się obleśnie.

Jeżeli są wśród Państwa osoby obeznane w temacie, seksuolodzy, psycholog... czy mógłbym prosić o poradę czy powinienem tę osobę zgłosić, czy jest to normalne? Nie rozumiem jak dorosły mężczyzna może sapać do filmiku gdzie jest faktyczna sugestia, że dziecko robi coś czego nie powinno robić w tym wieku. I nie wiem czy było to dla jaj (kto robi takie żarty?) czy na poważnie. Czy może być to objaw złych skłonności?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2020 o 22:35, Analizator napisał:

 

Jeżeli są wśród Państwa osoby obeznane w temacie, seksuolodzy, psycholog... czy mógłbym prosić o poradę czy powinienem tę osobę zgłosić, czy jest to normalne? Nie rozumiem jak dorosły mężczyzna może sapać do filmiku gdzie jest faktyczna sugestia, że dziecko robi coś czego nie powinno robić w tym wieku. I nie wiem czy było to dla jaj (kto robi takie żarty?) czy na poważnie. Czy może być to objaw złych skłonności?

Pozdrawiam

Nie popełnił żadnego przestępstwa, nie możesz tego nigdzie zgłosić, a na pewno już nie powinieneś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Analizator napisał:

To ja wiem - ale takie skłonności?
A dlaczego nie powinienem już? Po prostu zastanawia mnie czy to normalne, że gość sapie do dzieci.

Co zgłosisz? "Dzień dobry, mój kolega sapał do filmiku z dzieckiem, ale nie wiem, czy zrobił to na jaj czy na poważnie"?

Inna kwestia - gdzie zgłosisz? Nikt nigdzie takiego zgłoszenia nie przyjmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde w Polsce "pogromcy pedofilów" umawiali sie z wyłowionymi z sieci pedofilami przez czata udając dzieci i na psiarnie ich podsuwali gdzie ich potem wypuszczano z powodu "usiłowania nieudolnego" to tym barzdiej o zgłoszeniu tego gdziekolwiek możesz niestety zapomnieć. Co nie zmienia faktu że koleś jak sie na serio podjarał jest po/cenzura/ony

Edytowane przez Psychciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×