Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosierdzie Boże


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Marzy mi sie kościoł jak z tych filmów amerykanski z rozspiewanym murzynskim churem :D
Przecież w Polsce jest cała masa takich kościołów, lecz bez murzyńskich chórów ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarze TVN podrzucają butelki po piwie do śmieci ze Światowych Dni Młodzieży, a potem robią z tego reportarz

 

 

Swoją drogą Onet.pl ostatnia przystań tomasza lisa z podsumowania dni młodzieży pokazała stertę śmieci. I to oni nazywają prawice populistami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarze TVN podrzucają butelki po piwie do śmieci ze Światowych Dni Młodzieży, a potem robią z tego reportarz

 

 

Swoją drogą Onet.pl ostatnia przystań tomasza lisa z podsumowania dni młodzieży pokazała stertę śmieci. I to oni nazywają prawice populistami :lol:

Z tego materiału tego stwierdzić nie można można tak samo czy w ogóle te śmieci mają jakiś związek z ŚDM. a nawet jakby były to butelki po tzw pielgrzymach to przecież nic wielkiego przy takiej masie ludzkiej zawsze ktoś znajdzie amator piwka które przecież zakazane nie jest, taki Jezus podobno wino rozmnożył. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą nas wybawić,z faszystowskiego nacjonalizmu.
Widzenie wszędzie faszyzmu to objaw przedawkowania wiadomych mediów tak samo jak przedawkowanie prawicowych mediów skutkuje widzeniem wszędzie ataków na kościół i polskość. Z jednej strony mamy tzw elitę oraz celebrytów a także zwykłych ludzi którzy nienawidzą polskości i w każdym zdarzeniu łącznie znoszeniem plecaków i stawianiem parawanów na plaży objaw Polaka-cebulaka prymitywa, z z drugiej osoby, media, polityków dla których każde nawet prawdziwa krytyka Polski, Polaków jest wstrętnym atakiem wrogów Polski bo przecież Polak jest kryształowy, najmądrzejszy i nigdy nikogo nie zabił i nie skrzywdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robaki ideologii żrą Ci mózg palancie.

Biedne, niedożywione robaki. :lol:

Z tych biednych, niedożywionych robaków do teraz mam polewke :D

 

Btw. Zastanawiający jest Twoj fanatyczny wrecz antyklerykalizm - co najmniej jakby Cię w dzieciństwie ten proboszcz od zakrystii ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Nowoczesna i Partia Razem,oraz odmieniona PO.Mogą nas wybawić,z faszystowskiego nacjonalizmu.

 

Ty jak coś pierdykniesz to i bez upału słabo się robi. Zmierz sobie gorączkę.

 

:D

 

wiejskifilozof ma tak na stałe, u niego to nie jest infekcja, tylko choroba przewlekła. Ale kochamy go takim, jaki jest, nie jego wina. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V z nimi,nie wygrasz.To fundamentaliści katolicy.My ateusze,na tym coraz bardziej nawiedzonym portalu musimy trzymać się razem.

Tak, bo nas pobijo za niesubordynację. Biedni ateusze :lol:

 

comment_ttifdfK0J5K3PIgEyp52IPlE1CliMzgR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V z nimi,nie wygrasz.To fundamentaliści katolicy.My ateusze,na tym coraz bardziej nawiedzonym portalu musimy trzymać się razem.

 

Jestem chłopaki z wami, to nie do pomyślenia co by z nami było gdyby na tym świecie dominowały osoby typu Michellea, mirunia, czy refren. Umarł w butach, kop dół. Te diabły wcielone hahaa1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V z nimi,nie wygrasz.To fundamentaliści katolicy.My ateusze,na tym coraz bardziej nawiedzonym portalu musimy trzymać się razem.

Tak, bo nas pobijo za niesubordynację. Biedni ateusze :lol:

 

comment_ttifdfK0J5K3PIgEyp52IPlE1CliMzgR.jpg

 

Wy kurfa heretycy yebani niech tylko kapucyn wróci że swojej wyprawy i zaciągnie was do lochu 1x

Jeszcze będziecie błagać nawet i świętego wolframa byle was wypuścić a Bogurodzice będziecie znać lepiej jak własną dziurę w dupie 1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś wiejskifilozof pisał, że nauczyciele go nie lubili i ja się nie dziwię - wyobrażacie sobie tą frustrację jaką musieli odczuwać kiedy chcieli mu coś wytłumaczyć a ten dalej swoje? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochasz mnie Refren ? Jak widzisz nasz związek ? Ty katoliczka ,ja ateusz,zafascynowany Wiarą Słowian,to będzie trudna miłość

 

Kocham, ale szorstką miłością bliźniego z akcentem wychowawczym.

8)

 

Wreszcie znalazłem miłość swego życia :zzz:

Neon,ta walka ateizmu i wierzących.Na tym Forum wygląda na takie dziecinne przepychanki.Normalnie,to Refren mnie kocha i zostanie moją dziewczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jesteśmy obywatelami drugiej kategorii.

Rozumiem, że z racji ateizmu musisz płacić wyższe podatki, nie możesz dostać pracy intelektualnej i nabyć ziemi?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×