Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosierdzie Boże


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, bo pobudza trzecie łoko, czyli demona z czeluści piekielnych.

Na umysł i ciało dobrze wpływa włosienica, suchy chleb i woda oraz drewniany klecznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy moich starych życzył sobie, aby pochowano go w pozycji pionowej, ponieważ, jak twierdził, kiedy będzie zmartwychwstanie, on będzie pierwszy :lol:.

 

On to chyba pierwszy na promocjach w biedronce jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kościele ze święconką jak przystało na prawdziwego Polaka katolika i przykro mi, bo bóg nie raczył mnie tryknäć swym wszechmocnym paluchem :( może powinienem iść do spowiedzi? Co o tym myślicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kościele ze święconką jak przystało na prawdziwego Polaka katolika i przykro mi, bo bóg nie raczył mnie tryknäć swym wszechmocnym paluchem :( może powinienem iść do spowiedzi? Co o tym myślicie???

 

Powinieneś nie robić z siebie pajaca i zostać w domu z niepoświęconą święconką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Co świadczy o byciu pajacem? Rozumiem, że chęć poczucia bożej miłości w świętym przybytku? To wtedy wszyscy wierzacy robią z siebie pajace.

 

Ej, jajem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jaja, święconka, śmigus-dyngus to pogańskie zwyczaje jak katolicy mogą je obchodzić :mrgreen:

No bo tradycja, a ona jest ważniejsza od PŚ.

 

 

....Ej, jajem ;/

Co jesz? Jaja? :mrgreen:

Co niedźwiedź? Tyty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kościele ze święconką jak przystało na prawdziwego Polaka katolika i przykro mi, bo bóg nie raczył mnie tryknäć swym wszechmocnym paluchem :( może powinienem iść do spowiedzi? Co o tym myślicie???

 

Czyli tradycyjnie kultywujecie swoją postawę hipokryty, opluwania świąt, by potem isć do kościoła, żreć te jajka, siedzieć przy świątecznym stole. Nie ma co, taka postawa jest godna naśladownictwa, piękne wartości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co ty pierdolisz, ja zagłosuję tylko na kosmitów, a w ogóle neon to ty jak prawak co masz do zaoferowania poza 'wartościami' opartymi na bajkach najebanych wypasaczy owiec sprzed 2 tys. lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten wątek zamienił się w miejsce wyśmiewania i szydzenia z ludzi wierzących i religii. Żałosne.
Zaraz kolego, ja siadam na rekach i sie powstrzymuje, chociaz to mega wyrzeczenie... religianci sami sie prosza, wszystko wiedza lepiej, znaja nawet boskie zamysly. Nie widac po nich pokory, ktora zalecaja innym, tylko arogancje i besserwisserstwo. W efekcie dostaja ciagle kopy w d.upe, bo szydera z nich jest trudna jak polowanie w Zoo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na forum protestanckim i aż sami wierzący się dziwili skąd to się bierze, że chrześcijanie są często dużo gorsi od ateistów. Niestety nie doszli do tego dlaczego tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×