Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Wujek_Dobra_Rada

 

ja biorę sertalinę już 2 miesiące. odczuwam delikatną poprawę. stan warzywno-otępienny zmienił się w stan nerwowo-energiczny - wierzcie mi - to jest poprawa!!

 

zaczynałam od dawki 100mg, teraz biorę 150mg. lekko trybi - tak jak pisałam powyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie jeśli przykładowo nie mam skutków ubocznych przy 0,25g to przy 0,5g tez nie bede mial ? Czy to juz inna kwestia?:)

 

 

PS.

Dzisiaj dostałem przy kompie lekki napad śmiechu , wszystko mnie rozśmieszało, to dobrze czy żle?:/ Chciałbym by to ciągle było.:D Szczególnie w REALU

 

Też miałem takie przebłyski. Niestety były to tylko przebłyski...

 

 

mała26, 50 mg ;] dawka standardowa czyli 0,05 grama

 

Bierze się dawki - 25 mg( na rozbujanie), 50 mg, 100 mg, 150 mg, 200 mg

 

 

 

Możecie używać standardowej pisowni? Ja brałem 5.0000e-8 tony Sertraliny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek Dobra Rada.

 

50mg mam dopiero w 8 dniu. Także odczekam. Jednak obecnie dalej mam cholera te lenki. Szczególnie sie boje patrzeć, ludziom w oczy itd.

Ale powiem coś ciekawego. Gdy zobacze na ulicy jakąś ładną dziewczyne i sie podniece to od razu te lenki jakby znikały i czuje sie bardzo pewny siebie. Ale to wlasnie tylko chwile . Właśnie chciałbym sie tak cały czas czuć. Po prostu jak mi przysłowiowo "stanie lekko" to od razu jakbym był nowo narodzony i sie czuje chwile świetnie. A zaraz znowu mnie dopadają mnie lenki jak juz zapomne.

Jak to wytłumaczyć>? Jeszcze sie nikogo o to nie pytałem wlasnie. Wiem, wale prosto z mostu:) Ale chciałbym wiedzieć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbujanie - przyzwyczajenie organizmu, żeby łatwiej wejść na dawkę standardową. To co bierzesz to nawet nie początek terapi ;) I taka dawka, w tak krótkim okresie, nie ma prawa działać. Jedynie skutki uboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze mi odpowiedz jak to jest z tymi dziewczynami jak sie podn.....*:)

 

Jak lek zadziała, powinno to dojść do normy. Co Ci mam powiedzieć? Nie umiem myśleć Twoim fiutem. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, ale do czasu. mój organizm szybko się przyzwyczaja do leków i ich działanie przestaje być tak intensywne po jakimś czasie. np. leki na sen musiałam zmieniać co miesiąc... nawet powiększona dawka nic nie dawała.

 

poza tym, po mcu odstawienia sertraliny zaczęłam ją znowu na chwilę brać. nie działała jak przedtem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie już prawie z trzy miechy jak biorę asentre w dawce 50mg na dobe.

 

fakt_faktem to nie miewam już takich napadów lęku jak kiedyś, ale też nie ma rewelacji. Brakuje mi czegoś jeszcze do szczęścia. Może powinienem zwiększyć dawkę ? .., ale Mój lekarz jest jakiś antyasentrowy i każe mi wychodzić z leków, eh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam tu bo tam nie moge doczekac sie odp moze ktos mi doradzi zazywam lexapro i lekarz zaleził 10 mg ale zaywam je juz 3 miesiac i nic i zostało mi tabletek na rowny miesiac i zastanawiam sie czy codziennie zazywac 10 mg czy co drugi dzien 20 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam tu bo tam nie moge doczekac sie odp moze ktos mi doradzi zazywam lexapro i lekarz zaleził 10 mg ale zaywam je juz 3 miesiac i nic i zostało mi tabletek na rowny miesiac i zastanawiam sie czy codziennie zazywac 10 mg czy co drugi dzien 20 mg

 

 

A co by to miało dać???

Lepiej bierz normalnie przez ten miesiąc i ewentualnie potem z lekarzem pogadaj...

po co samemu kombinować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a jak ktoś jest przy okazji sexoholikiem i musi brać takie lekarstwa, które wlasnie obnizaja libido i nie mozna osiągnąć wytrysku?:)

 

Wydaje mi sie,że ja jestem , gdyż na codzień musze ( no wiecie co ;] ), kilka razy dziennie , przy filmach por**:).

 

To mam przegibane? Jak to pogodzić? Kurcze orgazmy naprawde powodowały,że czułem sie spokojniejszy jako tako w dzień. Ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a jak ktoś jest przy okazji sexoholikiem i musi brać takie lekarstwa, które wlasnie obnizaja libido i nie mozna osiągnąć wytrysku?:)

 

Wydaje mi sie,że ja jestem , gdyż na codzień musze ( no wiecie co ;] ), kilka razy dziennie , przy filmach por**:).

 

To mam przegibane? Jak to pogodzić? Kurcze orgazmy naprawde powodowały,że czułem sie spokojniejszy jako tako w dzień. Ehhh

 

musisz sie nauczyc walic konia metodą Wing Tsun, pić dużo oleju roślinnego i jeść rozpuszczone masło, mi pomogło.

do tego możesz też przed waleniem nacierać fiuta wyciągiem z kasztanowca argentyńskiego.'

 

i pamiętaj, wal tego konia przynajmniej 3-4 tygodnie bez przerwy, a po 3 miesiącach walenia w końcu zwalisz,

u wielu osób stąd właśnie w magiczny sposób po 3 miesiącach to zaskakuje, to magia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem Ciebie

 

 

Ja pisałem poważnie. Poza tym jesteśmy tu chyba by sobie pomagać a nie pogrążać jeszcze bardziej, czy sie myle?

 

no zartuje, nic nie poradzisz, SSRI obnizaja libido i koniec, jesli chcesz je podniesc spowrotem to mozesz to w miare dobrze zbić np. Wellbutrinem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×