Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj zacząłem połykać 0,2g. Nie czuje zadnej poprawy. Ale daje biore.

Jak widzieliście przez 8 dni mam 0,2g. Póżniej 0,5g.

sertralina to jeden z najlepszych ssri, ale nie spodziewaj się cudów po 2óch dniach. pełne rozkręcenie może trwać nawet do 2óch miesięcy, a 20 mg to bardzo mała dawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz 3 dzień po 0,25g i troszeczke lęki mam zwiekszone , ale to równie dobrze może być sama nerwica.

Dlatego bo troszke mnie strach oblatuje, na myśl wyjścia na dwór:). Ale właśnie zaraz wychodze, gdzieś pochodzić, by sie nie pogrążyć.

 

 

Ale lek musi już jakoś działać, bo juz mam lekki problem z wytryskiem:).

( tzn rwie mnie w prawej półkuli czaszki , przy wzwodzie i jest ciężko ).

 

 

No ale taki sam efekt z tym wzwodem był, przy Parogenie:) Też nie mogłem nic:) Ale tamten lek jak pisałem odstawiłem bo żle działał itd. I wszystko póżniej wróciło do normy. Także teraz też sie nie boje,że już mi to zostanie. :)

 

 

 

 

ps:

DOstałem wlasnie telefon w sprawie pracy, ale jeszcze mam czekać na potwierdzenie.

Zgadnijcie? Praca dla mnie super by była. KOntrola jakości notebooków, czyli instalacja oprogramowania , sprawdzanie itd.:)

MUsze czekać na potwierdzenie jeszcze 2-3 dni. NO ale tylko mam nadzieje,zeby mi ten lek pomógł przy okazji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie cholera boje ludziom spojrzeć w oczy a jak sie zmusze np i ktoś tez sie patrzy to tak dziwnie je przymruża na mnie.

Może uważają że jakiś dziwny jestem? CZy to fobia i lek?

 

( Sorry ,że sie pytam )

 

 

Poza tym, kurcze głowa mnie boli , ale to chyba ma prawo nie?:)

Ogólnie to nie odczówam narazie żadnych mocnych skutków ubocznych, jedynie wlasnie ten ból głowy dzisiaj i straszną suchość w ustach.

A tak to nic. NO i oczywiscie dalej mam te lęki, które chce leczyć i mam nadzieje,że w końcu mi to przejdzie i odzyskam humor.

Przedewszystkim chce sie dobrze , czuć, a nie łapać co chwile jakieś zwiechy i złe zamyślenia non stop,że mi coś sie stanie, czy cos podobnego.

 

 

No ale i tak to jest dopiero 3 dzień , z 0,25 g. Zobaczymy jak bedzie po tygodniu z 0,5g:).

W ogóle to pudełko akurat ma 0,5g na tabletce. Także to jest max dla mnie, co mi przepisał ten lekarz. Powyżej 0,5 nie mam brać.

To chyba nie tak żle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy źle, czy nie źle to pojęcie względne ;)

jedyne co możesz odczuwać przy początkowym braniu to akatyzja (popraw mnie ktoś jesli się mylę - czy jest coś więcej?).

 

jeśli jej nie odczuwasz to się człowieku ciesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a może być tak,że mój organizm sie przyzwyczai ( jeśli bede długo to zażywał ) i np gdy przestane , znowu moge sie czuć tak samo żle, wlasnie tak samo jak przed braniem? Pytam z ciekawosci. To troche mnie zraża. No ale bez leków też bedzie żle. I sam juz nie wiem ;/ Ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w sprawie Setaloft, czy po pierwszych dawkach nie mam tak że się jest ciągle śpiącym, kiedyś zaczęłam brać esprital nie duża dawka ale 3 dni były wyjęte z życiorysu, gdzie siadłam przysypiałam, teraz nie biorę nic i boję się że taka będzie reakcja na setaloft , zaleconą dawkę 1:1 0,5 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem wam,że lenki mam wieksze. Ale swoją drogą jakoś czułem sie bardziej zrelaksowany jak dzis szedlem na dwór, mimo ,że bałem sie na ludzi patrzeć. dziwne.....

 

 

A co masturbacji, skoro nie moge to nie moge, ale przez to jakoś bardziej żyć mi sie chce, tzn po wytrysku jakiś taki byłem nieżywy, itd.

Może to dobrze dla mnie , by sobie odpuścić to na jakiś czas. HMmmm..sorry ,że tak pisze, no ale jak już mam być to jestem szczery:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie jeśli przykładowo nie mam skutków ubocznych przy 0,25g to przy 0,5g tez nie bede mial ? Czy to juz inna kwestia?:)

 

 

PS.

Dzisiaj dostałem przy kompie lekki napad śmiechu , wszystko mnie rozśmieszało, to dobrze czy żle?:/ Chciałbym by to ciągle było.:D Szczególnie w REALU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×