Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Karalajna

Witam, proszę o radę.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, również jestem nowa na forum. Do września tego roku żyłam normalnie, wcześniej cieszyłam się wspaniałymi wakacjami i nagle nerwica natręctw. Nie bardzo wiem, co mi się przydarzyło i co się ze mną dzieje. Ale mam pytanie do doświadczonych forumowiczów, kiedy może zacząć działać lek o nazwie zoloft na NN, bo niedługo będą 4 tygodnie a efektów nie widać? Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, efekty farmakoterapii może być widać dopiero po miesiącu od rozpoczęcia zażywania leku. Daj jeszcze sobie czas. Powodzenia! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, że bierzesz leki na natręctwa, mi psycholożka powiedziała, że samo przejdzie, jak miną stresy w moim życiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.10.2018 o 20:45, z o.o. napisał:

Fajnie, że bierzesz leki na natręctwa, mi psycholożka powiedziała, że samo przejdzie, jak miną stresy w moim życiu.

w świecie gdzie wszystko przemija, niszczeje i umiera i gdzie coraz więcej grzechu "samo" nie przejdzie bo stresujących rzeczy będzie coraz więcej, ale jest Wszechmogący Żywy BÓG JEZUS w którym jest odnowa, przebaczenie, życie wieczne i prawdziwy pokój ducha, źródło duchowego pokrzepienia. Z NIM nigdy sam i z NIM nigdy nie będę niekochany - skoro umarł za moje winy to dowodzi że mnie kocha i nie jestem MU obojętny a mając po swojej stronie Wszechmogącego Jezusa można iść prostą drogą mimo coraz trudniejszych czasów - można iść bo ON daje siłę i z każdym dniem bliżej cudownej wieczności z NIM w raju. Nie mam ręki po wypadku ale to nic, jestem Bożym dzieckiem w Jezusie i w NIM wieczne obietnice :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi