Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica


DankaNatka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz ktos czytal moj watekna temat nerwicy eklezjogennwj to juz mniej wiecej zna moj problem. 

Zawsze mialam problem z seksem bo mysli natretne, ze nie moge bo Bog tego nie chce, ze sciagne zlo na innych itp. Mowilam.o tym mezowi, On ze mna rozmawial wspieral, akceptowal mnie taka jaka jestem. Prawie calkowicie zrezygnowalam z seksu. A On przy mnie byl. Mam 3 dzieci... i mysli, ze nie wiem.jak poczete bo moj seks byl po alkoholu a tak w wiekszosci byla blokada albo klotnia sie konczyli bo znowu mysli. I teraz mam taki ciezar na sercu...bo mysl, ze niby nigdy nie wspolzylam, bo nie pamietam. Czy to, ze mam zanik pamieci to objaw nerwicy... przeciez inaczej jest niemozliwe zajsc w ciaze...min. 3 razy musialam to robic.... ale od 2 ciazy mam utrate pamieci jezeli o seks chodzi. A co jesli to mozliwe, ze nie uprawialam seksu. Pomozcie mi. Czuje taki ciezar na sercu taki metlik w glowie... taka pustke i brak sily. 

Zeby nie bylo... ja po alkoholu to nie myskalam o tych natrectwach... a po drugie seks byl rzadko ale byly pieszczoty...to nie jest tak, ze pomiedzy mna a mezem nie ma uczucia... poprostu rzadko dochodzilo do konca ( wiem, ze strasznie to brzmi... dopiero widze jak niszcze Mu zycie przez ta chorobe) i bojs sie, ze nigdy sobie nie przypomne... i przez to martwie sie, ze to sa urojenia... bo skiro przyszlo mi do gliwy to, ze a mize to jest mizliwe... to znaczy, ze cos ze mna nie jedt ok. Musialam to z siebie wylac. Doradzcie cos. 

Juz sie umowilam do psychologa. 

Edytowane przez DankaNatka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×