Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dwa lata... Problem


Magiczna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o poradę...

Otóż mam dość już długotrwałe problemy ze sobą ( problemy w rodzinie, niska samoocena, problem ze znalezieniem pracy, a raczej w ogóle z rozpoczęciem jej ponownego szukania ). Dodatkowo chyba uzależniłam się od osoby płci przeciwnej przez co wszystko się sypie w moim życiu. Czasem miewam ataki złości w jego kierunku, mimo że nie jesteśmy razem, to jestem strasznie zazdrosna o niego. Mimo tego, że nie życzę mu źle, to nie potrafię pohamować złości i żalu, że teraz nie mogę normalnie żyć jak kiedyś. To wszystko trwa ju dobre dwa lata i chyba jest coraz gorzej. Mam nim kontakt raz na jakiś czas, ale chyba powinniśmy już w ogóle go nie utrzymywać... Natomiast bardo mi zależy na nim, żeby móc się nim zobaczyć chociaż czasem. Ale obawiam się, że nie jest to możliwe. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić tego, że już nigdy się nie spotkamy.

Niestety bardzo się mieniłam prze tę znajomość, wręcz stałam się nie do wytrzymania i dla samej siebie i czasem widzę, że osoby, z którymi mam kontakt, też widzą moją zmianę. Przez co czuję, że ludzie niechętnie ze mną przebywają i nie są już tacy serdeczni jak kiedyś. Wiem, że to głównie wina MOJEGO aktualnego nastawienia do życia i brak wiary w lepszą jego wersję. Ponadto te problemy apatii i braku zainteresowania czymś na dłużej ni kilka minut są nie do z niesienia. Do tego często zdaza mi się siedzieć bezczynnie prze dłuższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak obsesja na punkcie kogoś. Usychasz gdy ta osoba nie daje ci tego co potrzebujesz. Może jesteś wampirem energetycznym? Dobrze, ci samej ze sobą? Po co ci ta druga osoba płci przeciwnej? Jeżeli tylko aby się podbudować to po prostu wykorzystujesz go. Znajdź to co on Ci daje w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×