Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIX do oceny :)


Gość wieloraki

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem takie splątanie po fasoracetamie, który rzekomo odbudowuje receptory gaba-b i tylko dlatego go kupiłem.

 

po cytryńcu chińskim też miałem splątanie, zaraz go wypróbuje z acetyl-l-tyrozyną i kawą, to będzie MOC, no ale łapy i plery same się nie zrobią.

 

 

uwaga jest przełom lekki, nie wiem czym do końca spowodowany, bo codziennie biorę tak:

 

witamina c, d, wszystkie z grupy b (duże dawki), omega3, jakiś tam na oczy preparat z cynkiem, selen, witamina e, ostroset ...

 

prawdopodobnie witamina d lub b wiodą prym w tym, ze rano odczułem zauważalną różnicę w nastroju.

sen był też mocniejszy, a nie jakiś letarg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem na noc 2 tabletki , jak byłem śpiący to po pól godzinie rozbudził mnie ten lek na dobre . W ogóle nie mogłem po nim zasnąć , w ruch musiał pójść clon . Rano obudziłem się z lekkim lękiem i mam wyrażne problemy ze skupieniem się . Cos w tym ekstrakcie z szafranu musi być . Na pewno nie jest to lek na noc , bardziej na dzień . No cóż , fortuny nie kosztował ,,, jeszcze kiedys będe do niego podchodził , ale za dnia .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reklamy nam wmawiają, że bez suplementów nasze serce nie będzie bić, oczy widzieć, nogi chodzić itd.

Przy tym wmawianiu dopuszczają się manipulacji, od lekarzy przebierańców, którzy polecają dany produkt, aż po głupawe gadki typu: pamiętaj, twoje serce nie bije tylko dla ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalebx zglos sie :tel: ile tej l metioniny warto brac dobowo? a ja dzis zjadlem 5 tabletek bcompleks a po kilku godzinach kolejne 5 gdzie juz jedna miala normy przekroczone kilkakrotnie. kolor mojego moczu zrobil sie od tego jak te grube pisaki oczojebne i przypuszczam ze swieci w nocy :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore codziennie magnez, tran, witamine d3, selen, preparat na oczy (luteina i zeaksatyna), b kompleks z dużymi dawkami i metylowaną b12 (metylokobalamina) bo zwykła b12 - cyjankobalamina sie nie wchłania, witamine C - 800mg i tyle.

 

to jest taka przekrojowa podstawa dla mnie i dopiero mając te podstawę dokładam te pojedyncze supersubstancje astaksatyna, q10 itp.

to znaczy nie dokładam ale myśle o tym ;)

 

bo jeśli przyczyną złego samopoczucia jest np. brak magnezu albo witaminy d to chyba warto sie za to najpierw zabrać.

 

raczej mało prawdopodobne ze przyczyną złego samopoczucia jest niedobór astaksatyny :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem i ja kiedyś taki zestaw ale nie pomógł, a ty odczuwasz jakaś różnicę? ja sobie obrałem target na stany zapalne, z tego co czytałem w prasie internetowej ludzi z zaburzeniami mają znacznie wiecej tych rzeczy w swoim organizmie. przewlekły stan zapalny wywołany długotrwałym stresem powoduje reakcje autoimmunologiczną prowadząca do uszkodzenia komórek, tkanek. organizm sam siebie atakuje i niszczy.

 

szukam wiec czegoś na stany zapalne i wzmocnienie organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozpocząłem suplementację astaksatyną i serrapeptazą. zapłaciłem 400 zł za 500 tabletek serrapeptazy i 120 astaksatyny, niby duzo kasy ale jak rozbić to na dawkowanie (serra 2x 1 dziennie, astaksatyna 1x1 dziennie) to wychodz za 400 zł kuracja na pół roku, dlatego mam już sceptyczne nastawienie do tych suplementów, coś za tanio to wychodzi a przecież ma wyciągnąć ze mnie całe zło :D ale zobaczymy jak to będzie.na tą chwilę zaobserowowałem efekt po serrapeptazie ziewania, może bedzie mi sie lepiej spało, chyba poprawiło sie wydaleanie dwutlenku węgla, albo sam sobie bajki pisze.

 

chociaż czytałem na anglojezycznych stronach opinie ludzi chorujących na bolerioze, że im pomaga ,więc może coś poprawi pod kopułą. zdam raport jak poczynie jakies odkrywcze obserwacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozpocząłem suplementację astaksatyną i serrapeptazą. zapłaciłem 400 zł za 500 tabletek serrapeptazy i 120 astaksatyny, niby duzo kasy ale jak rozbić to na dawkowanie (serra 2x 1 dziennie, astaksatyna 1x1 dziennie) to wychodz za 400 zł kuracja na pół roku, dlatego mam już sceptyczne nastawienie do tych suplementów, coś za tanio to wychodzi a przecież ma wyciągnąć ze mnie całe zło :D ale zobaczymy jak to będzie.na tą chwilę zaobserowowałem efekt po serrapeptazie ziewania, może bedzie mi sie lepiej spało, chyba poprawiło sie wydaleanie dwutlenku węgla, albo sam sobie bajki pisze.

 

chociaż czytałem na anglojezycznych stronach opinie ludzi chorujących na bolerioze, że im pomaga ,więc może coś poprawi pod kopułą. zdam raport jak poczynie jakies odkrywcze obserwacje.

 

 

 

 

Zastanawiałem się nad tym daj znać za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eovo, trafiłem na te suplementy w necie, gdzie pisali o ich właściwościach regeneracyjnych i wzmacniających, i całej galaktyce innych dobroczynnych działaniach na organizm ludzki. jak je biore czuje sie w ciagu dnia bardziej senny, i krążenie mi sie prawdopodobnie poprawiło, więc narazei szału nie ma.

 

wieloraki, no taa, magnezu to ponoć nerwicowcy mają niedobry na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×