Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy mój mózg może sobie wmówić takie objawy przez nerwice ?


Gontareek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie :)

Od zawsze jestm hipochondryczny..

Przez kilka dni podrętwieją mi ręce- już czytam w Google i wybieram w najgorszych chorobach.

Zespół suchego oka od komputera-- czytanie i wmawianie sobie jaskry lub zaćmy. Czasami miałem tak że normalnie miałem wrażenie, że wzrok mi sie psuje.. Ale kiedy występywał inny objaw np bóle jelit to o oku zapominałem..

 

2 miesiące temu doznałem urazu akustycznego (prawdopodobnie) ponieważ po dyskotece rano wystąpił u mnie pisk w uchu..

Ostry dyżur, badania słuchu OK, dostałem sterydy leki na ukrwienie ucha itp

Na początku ciągle płakałem nie mogłem znieśc myśli , że to mnie spotkało że to bede miał do końca życia itp

Po jakimś czasie sie troche ogarnałem, w miare normalnie spałem itp

Pisk zaczął sie wyłączać w ciszy wiec w nocy miałem super..

Ciagle jednak bałem sie dzwięków, gdyż miałem unikać hałasu..

 

W pewnym momencie do tego stopnia to doszło, że byłem zły na kogoś kto głośniej coś powiedział, włączył mikser, pies że głośniej szczeknał, a nawet że dziewczyna kaszlała mi w nocy. CIągle chodziłem z telefonem i mierzyłem natęzenie DB dzwięku w różnych miejsach takich jak galeria handlowa kfc itp

 

W poniedziałek trąbnął na mnie samochód, potem zahamował głośno tir, na dodatek mama trzasneła mega dzwiami od bagażnika i na konie dnia zbiła talerz.. Od tamtej pory znowu sie załamałem bo mam wrażenie że pojawił mi sie kolejny pisk/dzwonienie/szum tym razem bardziej w lewym uchu.

Znowu ciągle płacze, mam napady lęku itp

Do tego doszło jakieś strzelanie w uszach przy ziewaniu i połykania.

 

Rodzina i dziewczyna mówią ze to siedzi w mojej głowie i ze powinienem pójść z tym do psychiatry ....

Żeby pobrać jakis Trittico czy coś i wyregulować serotonine.

 

Dodam że po miesiącu chodziłem do KFC galerii i było ok a teraz znowu tak jakby boje sie dzwięków i mnie drażnią...

 

Myślicie ze nerwica możę dawaćtakie objawy jak urojenie sobie w głowie tego dodatkowego pisku i szumów usznych itp ??? Przez ten stres i ciągłe myślenie o tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz... Możliwe, żę to mam podobno wlasnie mozna sie tego nabawic przez mózg który boi sie dzwięków. Dziwne ze 2-3 tyg po urazie chodziłem do centrum handlowego, kfc itp a teraz kiedy myśle o dzwiękach to sie zaczynam ich o wiele bardziej bać i mnie denerwują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×