Skocz do zawartości
Nerwica.com

Inteligentni ludzie mają mniej przyjaciół


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie masz rację, ale jeżeli okaże się że nie jestem chory, to będzie opcja ze jestem opętany, jak okaże się że nie. to wtedy wymyślą że jestem kosmitą z planety melmak. jak okażę się że nie. wydaje mi się że taki proces ustalania co mi jest wyklucza tylko taką jedną nieistotną opcje, która mówi że jestem zdrowy.

 

 

to co mnie spotkało jest wynikiem myślenia że wszyscy chcą dla mnie dobrze i nikt mnie nie chce skrzywdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są osoby co się w tym specjalizują.Biorą suplementy, betablokery, selegiline kurkumy nie chvje muje. Śpią do góry nogami i siedzą całe dnie w necie i się szkolą z tego co moze być. To bez sens bo najwięcej daje inteligencja emocjonalna, jej czytanie i przekładanie. Bo uj z tego, ze nic nie obliczysz jak bez problemu namówisz Aureliusza aby to zrobił za ciebie a ty w ten czas zajmiesz się czymś ważnym:)

 

Człowieczeństwo i ułomność gatunku, bo kieruje się emocjami, ale jeśli wszedłeś między wrony, musisz krakać jako one. Myślę, że jednak nadejdzie dzień, w którym mechaniczna dłoń sterowana układem z procesorem zgniecie mózg wykonany z tkanek, zapowiadając tym samym erę kalkulacji. Choć to człowieczeństwo w swojej ułomności ma unikatowe piękno, objawiające się przede wszystkim w świadomości swego położenia niektórych jednostek, nielogiczności i popełnianiu błędów. Nie wiadomo do czego dojdzie maszyna, ale myślę, że odstawi sentymenty (o ile będzie miała definicję sentymentu w słowniku i swoim stanie) na bok i wytruje ludzi jak szkodniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dużo rządów PO i SLD i tych ich odpowiedników z USA. przecież ludzie są mądrzy i głupi. to nie jest nic OBRAŹLIWGO. to polityczna poprawność mówi że wszyscy są równi i wszyscy są mądrzy i wszyscy są piękni.

 

gdyby ludzie odrzucili nie tylko emocje, ale dodatkowo zaczęli myśleć to świat byłby lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat jest interesujący, ale wyrażanie zachwytu nad tym, że wszystko kiedyś umrze, albo nad tym, że energii, którą można zamienić na pracę jest coraz mniej, jest niedorzeczne dla ludzi z wyłączeniem nihilistów, defetystów i mizantropów. Zachwycać się mogę funkcją stanu, z którą, gdy wszyscy tak usilnie walczą, to jej tylko pomagają. Zachwycam się tym, że jest, ani dobra ani zła, ona sobie po prostu jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, Też myślę że jakiś Mirek ostatecznie przegra tą batalie z jakimś Arielem-sx40 abrams dlatego, że popełni chwile namysłu, wkradnie się inny sentymentalizm i ukradnie czas, którego mili setne ozbawią ludzkość prawa głosu. Obstawiam myśl o piersiach.

Komputery już teraz doskonale oddają ludzka ciamajdowatość, nie miarowość. W programach muzycznych komp ci robi ,,naturalne groove'' W edytorach graficznych oddaje niedokładność ludzkiej ręki. Oddaje wyjście z fazy instrumentów, nie doskonałość procesora, zaszumienie powstałe przez przepływ przez kondensatory ale... Człowiek właśnie ma coś takiego, ze jest ciamajdą i nie jest. Ma to wyjście z fazy aby potem go nie mieć i być bardziej precyzyjnym. Dodając do tego to, ze świat to nie są warunki laboratoryjne ciężko go będzie ,,obliczyć'' Ale pewne jego cechy owszem. Ciekawie jest to pokazane w westwords(spoiler) świadomość, droga do uzyskania jej u robota. Życiowy kolec cierń który powoduje wole walki, jest fundamentem. Szukanie głosu stwórcy robotów aby na końcu usłyszeć siebie, jako swojego stwórcy i zyskać świadomość.

Dlatego maszyna może też oferować większą empatie ale to zależy od tego jaki człowiek ją stworzył, w co usposobił. Taki paradoks i nagle nasz Mirek wygrywa bo Ariel sx 40 okazał się roboto onanem, bo to jego stwórca miał rozwinięte:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

one man show, nie wiemy czym jest świadomość.

 

Chciałbyś wyzwolić małpy od czego? Niewiedzy? Pamiętaj, że niewiedza jest błogosławieństwem ;)

 

Wyższe małpy mają niejakie pojęcie o swoim istnieniu - rozpoznają się w lustrze, można przekazać im podstawową istotę śmierci, współpracują, komunikują się migając... Myślę, że to kwestia nie aż tak wielu lat, gdy człowiek zmodyfikuje mózg małpy, tak aby wyprodukował odpowiednią ilość neuronów lustrzanych i tym samym pozwolił sukcesywnie uczyć się małpie poprzez obserwację i doświadczenie oparte na powtarzalności zachować nabytych od człowieka. Kwestia czasu one man show, kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz się troszeczkę zabawiać to proszę -

https://www.arealme.com/iq/pl/

- 20 pytań do rozwiązania w 10 minut. Jeżeli w tym czasie osiągniesz 170 punktów i więcej to gratulacje - Twoje IQ jest wyższe niźli przeciętne.

 

no spoko wreszcie test ktorego wyniku sie nie wstydze :Dhttp://www.tinypic.pl/b9s6sps5keni

ale oczywiscie w 4 pytaniach sfrajerzylam i se strzelilam zamiast kliknac 'nie wiem' bo chcialam byc madrzejsza niz jestem - to uczucie kiedy nawet w testach na inteligencje oszukujesz :D

 

poza tym zgadzam sie ze niektore pytania bardziej sprawdzaly wyuczone schematy niz umiejetnosc myslenia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło 160 (Einstein). Ten test jest niewiarygodny (w rzeczywistości mam około 125), prawidłowy test powinien mierzyć czas. Proponuję coś takiego:

 

https://www.123test.com/iq-test/#classical-intelligence-test

 

ja rozwiązałem kiedys po arabsku ale nie pamietam jaki miałem wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, a ja myślałem że skala kończy się na 160 i zdobyłem max :( .

ja wpierw myslalam ze to jakas sciema i wszystkim w tym tescie niezaleznie co zaznacza wychodzi 170 :D

 

wiesz no taki tescik co sprawdza czy jestes debilem wierzacym we wszystko co wyskoczy ci na monitorku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ludzie odrzucili nie tylko emocje, ale dodatkowo zaczęli myśleć to świat byłby lepszy.

 

Gdyby ludzie odrzucili emocje i zaczęli myśleć, już dawno żylibyśmy w jakiejś technokratycznej wersji państwa mrówek.

A gdyby nie odrzucili emocji i zaczęli myśleć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, bym miał tyle okienek otwartych, to mi laptop wyleciał w powietrze :mrgreen:

Rozwiązałem te zadanie i mi wyszło 90 z tym, że kilka dałem nie wiem a kilka strzelałem :lol:

Mózg mi eksplodował hahahaha. Nie chciało mnie się już potem myśleć. Dajcie jakieś inne testy, tylko darmowe a nie że trzeba płacić :P

Jak wyjdzie konkretny wynik, wtedy się pochwalę a tak to ja to wale :twisted::lol::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×