Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

To wina tego multikonta!!! :evil:

 

 

Jakich bankietach? Dawno nie byłam :D (o, skargę złożę)

Poza tym na żadnych imprezach nie rozmawiam o swoich jajnikach :P

A co do "czcigodnej małżonki" to niezmiernie mnie to bawi :D Zwykle to panowie koło 70-80tki mówią.

 

Przy bólu brzucha to przywykłam do:

"to rozumiem, że mam przynieść Spasmolinę, termofor i czekoladę"

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotek em, twoj jezyk jest i za krotki i za dlugi. za krotki jak pada merytoryczne pytanie a za dlugi jak nalezy milczec :)

 

 

iiwaa, a co to masz na mysli teorie lustra ktora partyzant propagowal ostatnio na forumie? osobiscie nie kupuje tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sciemniaja przyzwyczajcie sie, wiem co mowie :-|

Facet od kawy dzis...

Jakby sie Pani z mezem zle ukladalo to moze bym jednak poszla z nim na kawe :evil:

 

Zaczynam podejrzewac, ze czyta forum... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, a dlaczego nie? Myślisz, że nie można się zakochać w mężatce? Gdyby hipotetycznie zaistniała sytuacja, że ta mężatka byłaby nieszczęśliwa w swoim związku, a ten hipotetyczny facet akurat byłby w jej typie (a nie stary dziad), to jak sądzę mówilaby inaczej

 

No ja takie pomysły takich panów duszę w zarodku.

Zazwyczaj boleśnie dla nich. Ego im maleje do wielkości widocznej jedynie pod mikroskopem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jakie ludzie mają problemy ;)

Mnie na te fora ogarnia śmiech ;)

Ilość stron ;)

 

https://www.google.pl/search?client=opera&q=cży+wypada+zaprosić+zonę+kolegi+na+kawę&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

 

Kliknęłam to, wyskoczyło mi kilka wyszukiwań z google, w tym na górze rozkład jazdy jakiegoś autobusu C

:D

No wiesz, to jest problem, jak ktoś dojechać musi, rozkład konieczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, a dlaczego nie? Myślisz, że nie można się zakochać w mężatce? Gdyby hipotetycznie zaistniała sytuacja, że ta mężatka byłaby nieszczęśliwa w swoim związku, a ten hipotetyczny facet akurat byłby w jej typie (a nie stary dziad), to jak sądzę mówilaby inaczej

 

No ja takie pomysły takich panów duszę w zarodku.

Zazwyczaj boleśnie dla nich. Ego im maleje do wielkości widocznej jedynie pod mikroskopem.

 

 

a jak studenci podrywaja to co wtedy robisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, a dlaczego nie? Myślisz, że nie można się zakochać w mężatce? Gdyby hipotetycznie zaistniała sytuacja, że ta mężatka byłaby nieszczęśliwa w swoim związku, a ten hipotetyczny facet akurat byłby w jej typie (a nie stary dziad), to jak sądzę mówilaby inaczej

 

No ja takie pomysły takich panów duszę w zarodku.

Zazwyczaj boleśnie dla nich. Ego im maleje do wielkości widocznej jedynie pod mikroskopem.

 

 

a jak studenci podrywaja to co wtedy robisz ;)

 

Studenci mnie nie podrywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że sobie chłop nadzieję zrobił i na kawę chciał zaprosić, to zaraz cham?

Ale on ciągle o to wypytuje. To już jest naciskanie, przekraczanie pewnej granicy. Skoro salir mówi mu, że nie, to powinien to uszanować. Ale on nie dość, że ciągnie temat, to jeszcze poniekąd wtrąca się w jej małżeństwo, bo "gdyby się jej nie układało...". Widocznie facet jeden z tych, którzy nie wiedzą, że NIE znaczy NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Sobie z nudów przeglądam różne ,,ciekawe,, stony :mrgreen:

Ogarnia mnie szalony śmiech ilu kretynów/kretynek chodzi po tym świecie ;)

 

Świat się kończy ;)

 

http://f.kafeteria.pl/temat/f4/40-letnie-kobiety-sa-na-krancu-seksualnosci-i-urodyich-mezowie-kochaja19-26-ki-p_4974133

 

Powalają mnie takie portale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, no z jego perspektywy tak to pewnie wygląda, ale do flirtu trzeba dwojga, a salir nie ma na to ochoty, kobiety raczej nie lubią tak nachalnych propozycji i nie odbierają ich pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×