Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej realistyczna niż Twój kot :D

 

Michellea, nie, bez przesady ;)

Po prostu będę bardziej spięta (już jestem jak to czytam) - jak mówię sama, to w ogóle mnie to nie rusza.

Podobnie nie lubię mieć mów końcowych razem z mężem (co na szczęście - w ramach oszczędności czasu - nie zdarza się często, chyba że klient sobie tego zażyczy). Ostatnio szliśmy we trójkę (maksymalna liczba obrońców) - jeszcze jedna babeczka. My się przygotowałyśmy, mąż nie, no i kto pozamiatał? :D

Chociaż najlepsze mowy są wtedy, kiedy klient bierze sobie trójkę z zupełnie innych miast - możesz być pewna, że adwokatów wówczas wybierał świadomie i najlepiej, jak mógł ;)

Ostatnio mieliśmy wpadkę - 3 obrońców dla jednego, żaden się nie stawił (ani nawet aplikant czy inny substytut). Trochę się kobitka zdenerwowała, ale to "tylko" dowód z opinii biegłego był.

Ty śpisz jak my (mąż i ja). Raz 3, raz 12 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odechciało mi się spać, bo zgłodniałam :?

 

Ty śpisz jak my (mąż i ja). Raz 3, raz 12

No właśnie ja zazwyczaj nie przesypiam tyle ile potrzeba, ale trochę jestem sobie sama winna. Na szczęście przez większość dni w tygodniu nie muszę wstawać wcześnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odechciało mi się spać, bo zgłodniałam :?

 

Ty śpisz jak my (mąż i ja). Raz 3, raz 12

No właśnie ja zazwyczaj nie przesypiam tyle ile potrzeba, ale trochę jestem sobie sama winna. Na szczęście przez większość dni w tygodniu nie muszę wstawać wcześnie :)

 

A ja wlasnie zjadlam serek wiejski :)

I wzielo nas na wspominanie, jak kiedys w miejscu publicznym wydarlam sie na meza "ty idioto" :D

 

Ja przed 9 z domu nie wychodze - chyba ze do sadu (pierwsze rozprawy zwykle wlasnie na 9 sa).

Ja spie jak zabita, ale nieregularnie.

 

Mhm, maz twierdzi, ze jestem uzalezniona od smartphona i ze mam przestac. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea,

ja ci zaraz zgłodnieje, wytyki do łóżka spać :P;)

 

iiwaa,

 

może twój mąż zazdrosny jest o twoją uwagę - jak lukasz w smartphon to tak jakby jesteś dla niego niedostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Ja dzisiaj 12 godzin w pracy do 21 a jutro wolne...

 

Michellea alez z Ciebie mol ksiazkowy...mnie jak cos wciagnie to nie mam czasu obiadu ugotowac..lykam ptaktycznie naraz ale musze miec chec na wybrana pozycje np. tematyka gorska. Nie czytalam jeszcze nowej ksiazki o Kukuczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;)

 

Niech mnie ktoś palnie w czoło żebym zajęła się pracą :D Po spacerze z moim superpsem złapało mnie lenistwo. Takie przez duże L.

Zamówiłam tonę jedzenia i nic mi się nie chce. :pirate:

 

A ja mam super źródełko na książki.W księgarni w moim mieście świetna obniżka.Książki przecenione na 5-20 zł.Mamy już wiele w domu,choćby za 6 zł.

Kiedyś w jednej z bibliotek była wyprzedaż książek po 1 zł :D Kupowałam bez opamiętania. Zagraciłam biblioteczkę po zęby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce sprzedac ksiazki. dobra cena. ksiazki zadbane i ambitne. jest ktos zainteresowany? jak tak to jutro wypisze tytuly. a jak nie to [szczeniaczek] z wami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salir, ja nie wypożyczałam, tylko robiłam skany :)

Ale kiedyś już wracałam do domu z dwoma książkami w torbie i tysiącstronicową pod pachą :mrgreen:

 

wieloraki, nieładnie się wyrażasz :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×