Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, trzeba być niezłym pustakiem, by marnować tyle czasu (ile wy tutaj) na produkowanie jałowych i nijako ciekawych "konwersacji".

Osobiście zapadłbym na jakieś zaburzenie od takiego nicnierobienia i nie rozumiem tak totalnego braku ciekawości świata, przyrody i zjawisk.

Tylko pierdolenie głupot.

 

a co jedno drugiemu przeszkadza, ktoś sobie może pisać w oberży i czytać ciekawe książki jaki problem.

swoją drogą nigdzie nie widziałem abyś wchodził w jakieś dyskusje o świecie przyrody, a nawet gdzieś tam napisałeś, że teorie typu jak powstał świat to tylko ciekawostki niepotrzebne do życia...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, dzięki za zrozumienie :D

Michellea, Carica Milica, dzięki :D

BratKat, nie twierdze, że do mnie napisałeś ale do iiwy :-|

NN4V, bez komentarza :evil:

Ḍryāgan, ależ nigdy bym Ciebie nie wrzuciła do tego samego worka co innych...o to mnie nie podejrzewaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieloraki, ogólnie lubię Zwierzęta :) Dokarmiałem, jasne że mogę. Nawet kiedyś jednego zmarzniętego przyniosłem :(

W lato po dworcu w Piotrowicach chodził taki fajny czarny Kot :D

Zdrzemnąłem się na stacji, na ławce i się przestraszyłem że Dziki idą :twisted::mrgreen:

Patrzę a tam Kotek na mnie się patrzy tymi ślicznymi ślepkami :D

Wstałem chyba za energicznie i uciekł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię żarty nawet z podtekstami ale mam swoje granice. Sama nie jestem dumna z wszystkiego co tu napisałam ale poszło w eter...no cóż. Lubię oberżę i panujący tu klimat specyficzny co prawda ale nawet jak na mnie czasami jest za dużo. I nie chodzi tu o to aby kolejnym osobom dawać ignora ale o wzajemne dostosowanie się. Można pewne rzeczy napisać w inny sposób. Też chciałabym aby wiejski filozof uprawiał seks :P Bartkat dobrze, że przeprosiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, trzeba być niezłym pustakiem, by marnować tyle czasu (ile wy tutaj) na produkowanie jałowych i nijako ciekawych "konwersacji".

Osobiście zapadłbym na jakieś zaburzenie od takiego nicnierobienia i nie rozumiem tak totalnego braku ciekawości świata, przyrody i zjawisk.

Tylko pierdolenie głupot.

Zaraz, zaraz. A czy to przypadkiem nie Ty stworzyłeś swego czasu wątek do rozmów o dupie Maryny? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż zaczął dokarmiać dzikiego kota, przychodzi do nas siada na parapecie w kuchni i czaka na jedzenie :D Jest płochliwy jak to dzikus. U nas zwierzęta leśne podchodzą pod dom zimą czasami jak szukają pożywienia, najczęściej widać ślady na śniegu sarenek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon czasami myślę, że jestem Wilkiem :twisted::mrgreen:

Tak, chyba to oglądałem. Fajnie zakręcony gościu. Jednak wybrałbym Kobietę.

Nie ma się czego bać w Lesie nocą, sam się boję Dzików ale idę w ich stronę :twisted::lol:

Trzeba pokonać strach :)

 

Salirka cóż... umie powiedzieć przepraszam ;) coś mi jeszcze trochę z tego Człowieczeństwa chyba zostało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon czasami myślę, że jestem Wilkiem :twisted::mrgreen:

 

AAAAAAaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAłłłłłłłłłłłłłłUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

 

aaaaaaaaaaaaaaaŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁłŁuuuuuuuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

 

weź jak bedziesz w lesie spróbuj sobie zawyć jak wilk, ja kiedys sie wczułem z kumplem i przez chwile chyba naprawde byłem wilkiem :great: ale po paru głębszych :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salirka u nas są Jelenie w terenie :lol: serio. Wielkie jak słonie :D Dawno ich nie widziałem a Sarenki też ;)

Mąż Twój się ma fajnie :P szukam coś na czym bym mógł zjechać z górki nie daleko mnie :lol:

Chciałem dzisiaj na butach zjechać, ale po dłuższym zastanowieniu zrezygnowałem.

To by mogło być moje samobójstwo :twisted::mrgreen:

 

Neon wyłem już wiele razy :twisted::lol: nawet Ludzie pouciekali hehe. Beka na maksa :D

Auuu auuu auuu :!::!::!::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×