Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Salir, ja mam problem z rozdwajaniem. Normalne lakiery nie sa dla mnie, bo sie koncowka paznokcia rozdwoi, kawalek plytki odpadnie - no to odpadnie i lakier. I tak codziennie - piluj, maluj, piluj, maluj.

A przy hybrydzie "zahybrydowane" byly tez koncowki i nosilam po 3 tygodnie - az odrost nie byl za duzy.

Może masz jakieś niedobory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, może masz racje, ja w chwilach bólu staram się usunąć każdą niedogodność i zdjąłbym od razu czapkę z głowy, nie mówiąc już o tym, że jak boli mocno to robi się gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa odkąd robię hybrydy na zwykłe lakiery nawet nie patrzę...codzienne malowanie aby jakoś wyglądały to zbyt duże poświęcenie jak dla mnie. Masz niedowagę pewnie brakuje Ci witamin a żel też nie pomaga...no cóż.

 

atic a tak bym chciała Cię trochę strollować :twisted:

 

Po za tym uważam, że mężczyźni mają trochę za dobrze w życiu. Nie mają okresu, PMS, nie zachodzą w ciążę, nie rodzą to jeszcze orgazm dostali z automatu :P8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym uważam, że mężczyźni mają trochę za dobrze w życiu. Nie mają okresu, PMS, nie zachodzą w ciążę, nie rodzą to jeszcze orgazm dostali z automatu :P8)

 

Za to dłużej pracują i szybciej umierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... mnie to już się nie chce malować paznokci nawet zwykłymi lakierami :-|

 

Po za tym uważam, że mężczyźni mają trochę za dobrze w życiu. Nie mają okresu, PMS, nie zachodzą w ciążę, nie rodzą to jeszcze orgazm dostali z automatu :P8)

Za to ponoć gorzej znoszą przeziębienie: http://odkrywcy.pl/kat,111394,title,Mezczyzni-ciezej-przechodza-choroby-to-nie-mit,wid,12110072,wiadomosc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, najlepsze są paznokcie bez żadnych lakierów, najbardziej seksi.

Pewnie jeszcze szczególnie u stóp 8):mrgreen:

 

Michellea toż tego nie trzeba potwierdzać naukowo..oni prawie umierają z powodu katarku są gorsi niż niemowlaki

 

thaur w jaki sposób pokrzywdziła natura mężczyzn? (prócz tego, że krócej żyją)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, bo paznokcie sa ładne jeśli są zadbane. a ty byś wolała aby facet miał zęby naturalne białe czy pomalowane na czerwono?

 

salir, ja już kobieta musi koniecznie pomalować paznokcie u stóp to doradzałbym jej jasnoniebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, najlepsze są paznokcie bez żadnych lakierów, najbardziej seksi.

Pewnie jeszcze szczególnie u stóp 8):mrgreen:

 

Michellea toż tego nie trzeba potwierdzać naukowo..oni prawie umierają z powodu katarku są gorsi niż niemowlaki

 

thaur w jaki sposób pokrzywdziła natura mężczyzn? (prócz tego, że krócej żyją)?

 

Później na emeryturę idziemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thaur przez naturę, nie przez rząd...zresztą kobiety po ostatniej reformie więcej straciły.

 

Przez naturę też. Kobiety nawet jakby miały pracować do 67 roku życia to i tak by pracowały krócej. A to macierzyński, a to wychowawczy, a to opieka na dziecko. Więc nie macie tak tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×