Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Michellea kiedyś oglądałam pewien eksperyment, 2 mężczyzn miało przeżyć skurcze porodowe..coś im tam podłączyli, że mieli podobnie odczuwać...stopniowo zwiększali natężenie bólu...nie pamiętam jak długo to trwało ale nie wytrzymali do końca... :lol:

 

Bawarka dokładnie i też nie przepadam...podobno powinny kobiety pić podczas laktacji ale wg mnie to bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, herbata z mlekiem jest obrzydliwa. Samo mleko też jest obrzydliwe :)

Ja w sumie bym coś zjadł i jakoś nie boję się, że przytyję :mrgreen: właściwie to chciałbym troszkę przytyć a jakoś mi się nie udaje

 

Zwiększ podaż kalorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kwestia wprawy. Ja się nauczyłem jeść o stałych porach i dlatego robię się zawsze głodny o tych samych godzinach. Nawet potrafię podać w przybliżeniu godzinę po tym, jak bardzo jestem głodny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea kiedyś oglądałam pewien eksperyment, 2 mężczyzn miało przeżyć skurcze porodowe..coś im tam podłączyli, że mieli podobnie odczuwać...stopniowo zwiększali natężenie bólu...nie pamiętam jak długo to trwało ale nie wytrzymali do końca... :lol:

Nie wiem, który filmik oglądałaś (bo widzę, że jest ich trochę), ja kiedyś widziałam ten :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W potocznym znaczeniu negocjacje często traktowane są jako walka, której celem jest pokonanie przeciwnika. Wiele doświadczeń wskazuje jednak, że gdy człowiek odchodzi od stołu negocjacyjnego w poczuciu, że jest zwycięzcą, a drugi, że jest pokonanym, to zazwyczaj przegrywają obie strony. Prędzej czy później pokonany znajdzie sposób, żeby się odegrać...wykorzysta chwilę słabości zwycięzcy.

 

Od manipulacji poprzez negocjacje do....

 

"Bądź miękki (z szacunkiem) dla ludzi, a twardy (stanowczy i konsekwentny) wobec problemu”. Unikniesz wtedy niepotrzebnej walki i zjednasz sobie sojusznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salir, o pazury? ;) to milego dnia, bo zawsze to robi czlowiekowi dzien ;)

Zrobilam zel - potem bede miec slabe paznokcie :(

Na hybrydy mam alergie - po pol roku stosowania sie okazalo :( a tak polubilam hybrydy, a tu bam.

 

Atic, dlaczego myslales ze Zoll jest ekscentryczny? :D

A, co do dyrektyw wymiaru kary - w paru miejscach sie nie zgadzam.

Ale widziales, o winie duzo mowil 8)

 

Krzywo spalam i lopatki mnie bola :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, myślałem tak ponieważ wypowiadaliście się o nim w sensacyjnym tonie, choć może źle was odebrałem. dużo mówił o winie, ale trudno się dziwić :)

 

 

Michellea, salir, ten filmik to jakaś ściema, gdyby na serio tak go bolało to zdjąłby czapkę. tak myślę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thaur, trzymamy ;) mozna spytac gdzie?

 

Atic - o winie wszyscy duzo mowia. Wszak najwazniejsza dyrektywa ;)

Powolujemy sie na nia w apelacjach, art. 53 k.k.

Zoll to Zoll, wszak to najbardziej znany zyjacy karnista ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thaur, trzymamy ;) mozna spytac gdzie?

 

Celuję w sektor średnich przedsiębiorstw. Znalazłem jeszcze jedną ofertę pracy. Wszystkie na stanowisku, które można opisać jako specjalista d/s prawnych i organizacyjnych. Jak dla mnie bomba.

 

Zoll to Zoll, wszak to najbardziej znany zyjacy karnista ;)

 

Zaproponuję dowcip wydziałowy w dwóch wersjach:

I.

- Ile lat ma Zoll?

- Za dużo.

II.

- Ile lat ma Zoll?

- Nie żyje już nikt, kto by to mógł poświadczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dryagan, co maja lopatki do seksu? :shock:
a mają, mają. Łopatki bolą ze stresu a seks odstresowuje

 

Dobra, to ja to powiem mezowi, a Ciebie przedstawie jako wybitnego seksuologa gdzies z UK.

Mogjem? :D

 

 

Thaur, zarty z Zolla zawsze super! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak na wykładzie prof. Zimmermann jechał po Zollu za jego książkę, którą wówczas jakoś wydał, pt. "Zollowie". I w sumie stwierdziłem wówczas, że gdybym był kolejnym, powiedzmy Andrzejem Zollem młodszym, to bym specjalnie poszedł na Politechnikę albo Wydział Lekarski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak na wykładzie prof. Zimmermann jechał po Zollu za jego książkę, którą wówczas jakoś wydał, pt. "Zollowie". I w sumie stwierdziłem wówczas, że gdybym był kolejnym, powiedzmy Andrzejem Zollem młodszym, to bym specjalnie poszedł na Politechnikę albo Wydział Lekarski :D

 

Zimmermann to administracyjne materialne?

Czy to nie jest byly promotor Dudy?

No, my mielismy z mezem w sumie ubaw, ze opisywal swoja historie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa...niszcza sie paznokcie od hybryd tez niestety ale nie w takim stopniu jak w przypadku zelu ale co zrobic liczy sie efekt i trwalosc ;)

 

atic czapka prawie mu z glowy spadla.. jest sporo filmikow

https://m.youtube.com/watch?v=nqRjNeSetrk ja tam nie wierze w to ich udawanie. Zreszta bawi mnie to i sama bym podkrecala do max z przyjemnoscia :smile:

Chcialbys sprobowac? Ja moge byc operatorka tegoz urzadzenia :twisted:

 

thaur powodzenia...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle zabójstwa to mniejszość, i - wyobraź sobie - zwykle nie popełniają ich osoby, które określiłabyś jako "z gruntu złe". Zwykle działają w zamiarze nagłym albo napięcie psychiczne spowodowane jakąś sytuacją narasta w nich od dłuższego czasu, a jedno kulminacyjne zdarzenie przesądza o popełnieniu czynu. Niejednokrotnie sam pokrzywdzony tak im daje do pieca od dłuższego czasu, że mają dosyć.

 

zbrodnie kuchenne...

 

iiwaa, do Twojego pierwszego postu dodałbym jeszcze "po jedenaste": czasem człowiek może okazać się niewinny i "po dwunaste" - winny, czy niewinny, ale ktoś musi go przeprowadzić przez gąszcz procedur :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salir, ja mam problem z rozdwajaniem. Normalne lakiery nie sa dla mnie, bo sie koncowka paznokcia rozdwoi, kawalek plytki odpadnie - no to odpadnie i lakier. I tak codziennie - piluj, maluj, piluj, maluj.

A przy hybrydzie "zahybrydowane" byly tez koncowki i nosilam po 3 tygodnie - az odrost nie byl za duzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle zabójstwa to mniejszość, i - wyobraź sobie - zwykle nie popełniają ich osoby, które określiłabyś jako "z gruntu złe". Zwykle działają w zamiarze nagłym albo napięcie psychiczne spowodowane jakąś sytuacją narasta w nich od dłuższego czasu, a jedno kulminacyjne zdarzenie przesądza o popełnieniu czynu. Niejednokrotnie sam pokrzywdzony tak im daje do pieca od dłuższego czasu, że mają dosyć.

 

zbrodnie kuchenne...

 

iiwaa, do Twojego pierwszego postu dodałbym jeszcze "po jedenaste": czasem człowiek może okazać się niewinny i "po dwunaste" - winny, czy niewinny, ale ktoś musi go przeprowadzić przez gąszcz procedur :bezradny:

 

Po trzynaste - nawet jak jest winny, to skladasz apelacje co do wymiaru kary.

 

Po czternaste - oskarzyciel posilkowy bywa swirem.

 

Po pietnaste - KTOS MUSI

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea kiedyś oglądałam pewien eksperyment, 2 mężczyzn miało przeżyć skurcze porodowe..coś im tam podłączyli, że mieli podobnie odczuwać...stopniowo zwiększali natężenie bólu...nie pamiętam jak długo to trwało ale nie wytrzymali do końca... :lol:

 

Myślę, że gdyby rodząca kobieta mogła zrezygnować w trakcie, to też by to zrobiła :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×