Skocz do zawartości
Nerwica.com

NERWICA/DD CO ROBIC?


ktochcesz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam nerwice(fobie społeczna,stany depresjyjne i derealizacje) aktualnie lecze sie u neurologa i biore SETRALINA 100mg,XANAX 2x0.5mg,CALVINTON FORTE 3x10mg,PREGABALINA 2x75mg.Derealizacja dalej jest,nerwica mniejsza,stany depresyjne znikły.Ale jak sie pozbyc tej derealizacji? Dodam leczylem sie wczesniej u 2 psychiatrów i brałem chyba z 10 leków i bez skutku.Co myslicie nad derealizacja jakie leki brać na to? Np czy silne przeciwlekowe,czy leki podnoszące dopamine albo serotonine. Dodam ze mam brak emocji a jak wypije KAWE to emocje jakby wracaja i pustka w głowie znika.A kiedyś po PAPIEROSACH derealizacja sie zmniejszyła na chwile.

 

Moje objawy to w skrócie czuje sie jakbym był odurzony po alkoholu czy THC. Brak koncetracji,brak pamieci krotkotrwałej,takie oszołomienie,śnieg optyczny,szumy uszne,męty,silnie wyostrzony wzrok,brak poczucia czasu i zmian otoczenia,sen na jawie,czuje sie jakbym był za szyba i całkowicie brak emocji,osłabienie,senność,lęk,niepokoj psychoruchowy,pobudzenie niekiedy,migrenowe bóle głowy,dodam ze to nie objawy jako skutki uboczne po lekach tylko przed leczeniem te objawy już były.Dodam też ze derealizacja stała sie po 5 letnim maratonie alkoholowym.Narkotyków i dopalaczy nie brałem.Padaczka i delirum wykluczone.NIE PIJE WCALE NIC:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×