Skocz do zawartości
Nerwica.com

Parogen na nerwice lekowa


agunka29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowa od dwoch miesiecy mecze sie z lekami i atakami paniki plus rozne objawy smatyczne.Od dwoch miesiecy biore rudotel dwa razy dziennie pol tabletki a od 3 tyg raz dziennie pol tsbletki poniewaz powoli z niego schodze. Lekarz przepisal mi do tego Parogen biore go drugi dzien razem z ta polowka rudotelu. Niepokoje sie bo odczywam leki, niepokoj poty. Juz sama noe wiem czy to skutek malej dawki rudotelu ze przestaje dzialac czy skutek leku Parogenu. Przed pdjeciem leczenia tez mialam takie ataki tylko o wiele silniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć agunko. Te objawy, które opisujesz to najprawdopodobniej skutki uboczne Parogenu. W ulotce Parogenu jako skutki uboczne wymienione są m. in. nadmierna potliwość, niepokój i pobudzenie. Te objawy powinny ustąpić, albo przynajmniej się zmniejszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Parogen mogl nasilic objawy choroby? Bo tak jak pisalam na poczatku mialam takie ataki poty drzenie wirowanie w glowie leki uczucie ze zaraz padne balam sie wyjsc z dpmu do sklepu jezdzic mpk tragedia. Ale dwa miesiace temu jak zaczelam brac Rudotel i on mnie uspokoil duzo objawow ustapilo a ze to lek na krotka mete wiec z niego sxhodze i do tego biore ten parogen. Drugi dzien brania a te ataki znowu powaracaja ale juz nie z taka sila i nie tak czesto jak przed leczeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×