Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
doloress

grupa wsparcia - Lublin !

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Czy w Lublinie są jakieś grupy wsparcia dla osób z depresją i/lub fobią społeczną ? Albo czy są tutaj takie osoby (najlepiej koło 22 r.z) ? Chętnie poznam kogoś cierpiącego na takie dolegliwości, może razem byłoby łatwiej stawić im czoła :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z Lublina. Tylko że u mnie zaburzenia lękowe. No i mam 35 l

Ale z chęcią bym na jakąś grupę wsparcia się wybrał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ups ,źle coś wcisnęłam .Podaje dalej GG 59187996 i mój email cassidy2@interia.pl i jak będziecie pisały to przypomnijcie mi ,z którego forum ,ponieważ bywam zamyślona i zapominam.Cieszę ,się że znalazłam to forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę ,myślałam ,że poprzednia wiadomość została wysłana.Okej wiec jeszcze raz.Mam 23lata i jestem z okolic Lublina i też chciałabym z wami o tym problemie pogadać ,zwierzyć się ,mieć wsparcie.I podałam już kontakt także czekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam: http://psychosystem.pl/

Zajmują się i depresją, lękami społecznymi, zaburzeniami nerwicowymi i wieloma innymi. Naprawdę profesjonaliści, nie to co niektórzy hochsztaplerzy na jakich już niestety trafiłem.

Niedługo też rusza grupa.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Mój mail: azcrat000@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wznawiam temat. Czy jest ktoś z Lublina z problemem depresji, kto chciałby się spotkać i pogadać ? Najlepiej w wieku 22- 32 lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.03.2019 o 20:44, angel94ika napisał:

Wznawiam temat. Czy jest ktoś z Lublina z problemem depresji, kto chciałby się spotkać i pogadać ? Najlepiej w wieku 22- 32 lata.

Witam. Niedawno założyłem swoją grupę wsparcia na fb (spokojnie, grupa tajna, znajomi nic się nie dowiedzą ;)). Będę organizował także spotkania na żywo w Lublinie. Serdecznie zapraszam. Mój mail: kocurr918@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi