Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
one man show

czy to zawsze chory jest leczony?

Rekomendowane odpowiedzi

świat pogrążony w wojnie. a my mówimy nie przyjmiemy imigrantów. imigranci to terroryści. wszyscy mówią merkel zła. dobry kaczyński. tusk zły. zupełnie w tym wszystkim nie dotykamy istoty problemu. każdy mówi: o wojna to źle. my chcemy pokoju i pokoju i pokoju na świecie.

a każdy pyta się jak to osiągnąć? no tego papież nie mówi jak mówi o pokoju na świecie. więc skąd mamy mówić czy tam wiedzieć. nikt nie mówi. bo nikt nie zadaje sobie podstawowego pytania.

 

czy pokój na świecie jest możliwy?

 

pokój na świecie nie jest możliwy. więc skończmy z tym całym "chcemy pokoju". pokój na świecie nie jest możliwy, bo ludzie wierzą że są patriotami kiedy mówią w języku z ą i ę i mieszkają na terenie wyznaczonym przez kartografów co się nazywa polska. kupują polskie gazety i kibicuje polskim klubom.

 

ot cały patriotyzm.

 

no i jeszcze jakby mieli mówić w języku innym to nie był już patriotyzm tylko dać się zabić gdyby w tym języku trzeba było mówić. języku bez ą i ę.

 

 

no i ludzie wysyłają, pomagają, angażują się w te wszystkie konflikty i problemy. nie zadając sobie podstawowego pytania. imigranci. nie imigranci. dlaczego rak? dlaczego nie? dlaczego tak?

 

jak to wszystko się dzieje? i czy my wpływamy na to co się dzieje. czy na to co sprawia że to wszystko się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×