Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos- Filip i Tchórzyk- Aron ;) najlepsi terapeuci ;p

 

fajne zwierzaki, ale chyba nie da sie ich oswoic jak np. koty czy psy, co nie?

 

Do końca na pewno nie, ale reagują na imię, chodzą na spacery, dają buziaki, można je nauczyć różnych 'sztuczek' ;) właściwie są jak połączenie kota i psa. Wbrew pozorom są bardzo inteligentne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rikarika, świetne fretki :) To są dwa samczyki? nie "kłócą się" ze sobą? ;)

 

Czasem się kłócą ;) w sumie bardzo neutralnie na siebie reagują. Są jednak bardzo zazdrośni o poświęcaną im uwagę. No i każdy obcy, który ma odwagę ich dotknąć, musi zostać "spróbowany", bez rozlewu krwi się nie obejdzie :twisted:

Jak już kogoś polubią, nie dają mu spokoju- zaczepiają, pchają się na ręce, rozdają całusy ;) takie pociechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albinos- Filip i Tchórzyk- Aron ;) najlepsi terapeuci ;p

 

fajne zwierzaki, ale chyba nie da sie ich oswoic jak np. koty czy psy, co nie?

 

Do końca na pewno nie, ale reagują na imię, chodzą na spacery, dają buziaki, można je nauczyć różnych 'sztuczek' ;) właściwie są jak połączenie kota i psa. Wbrew pozorom są bardzo inteligentne :D

 

To jesteś Dama z Łasiczkami :lol:8) Moja przyjaciółka miała kiedyś fretkę, karmiła ją mięsem, fretka najbardziej lubiła takie podgnite :hide: Fajne futrzaki, sama bym chętnie takiego kupiła, ale strasznie gryzą (tzn tamta gryzła).

Ja mam tylko moją syjamkę. A chciałabym mieć szopa :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcinają mięcho :twisted: najlepiej zmielone z kośćmi... Do tego łapią muchy. I czasem dostaną gerbera- takiego dziecięcego.

Z szopami mnóstwo problemów jest podobno, zwłaszcza jak dojrzewają... I jak się je same zostawia, to 'płaczą', ale mordki mają cudne :105: jakbym z mamą nie mieszkała, to bym sobie buldożka francuskiego sprawiła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×