Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez ponad 2 tygodnie mialam u siebie na ok. 25 m2 3 kotki. Byly to 2 kocury od moich rodzicow, ktorzy wyjechali na wakacje, i moja kotka. Istny sajgon w domu, hi hi. Koty zrzucaly co popadnie, spaly i lazily wszedzie, bily sie nawzajem dla zabawy. Mila odmiana, ale chyba wole miec w domu tylko moja Nefke. Przepraszam za pisownie, ale klawiatura mi sie psuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się.zapach końskiego potu jest poprostu najpiękniejszy.kiedyś pracowalam w stadninie i tylko utwierdzilam się w przekonaniu,że wolę towarzystwo ludzi niż zwierząt.

i znam jedną jedyną rzecz milszą w dotyku niż końskie chrapy-skóra delfina zdaje się być tak miękka i rozkosznie zapadająca się pod palcami,że można zostawić na niej ślady paznokci.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się.zapach końskiego potu jest poprostu najpiękniejszy.kiedyś pracowalam w stadninie i tylko utwierdzilam się w przekonaniu,że wolę towarzystwo ludzi niż zwierząt.

i znam jedną jedyną rzecz milszą w dotyku niż końskie chrapy-skóra delfina zdaje się być tak miękka i rozkosznie zapadająca się pod palcami,że można zostawić na niej ślady paznokci.

 

Chodziilo mi oczywiście o to,że wole towarzystwo ZWIERZĄT niż ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, niestety wzięłam pod uwagę,że tak to może zostac odebrane :P

jednakże nie jest to prawdą biorąc pod uwagę,że życie spędzam wylacznie w towarzystwie 21 szczurów,kota i psa.

A najbardziej kocham mojego synka Rudolfa.Wkleilabym zdjęcie gdybym umiala zmniejszyc plik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×