Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Nieeee, tylko tak wyszła, bo ją obudziłam. Jest słodka jak skacze po podłodze - nie wiedzieć czemu. Albo jak mi się wdrapuję na ramię i cycka i patrzy mi się z bliska prosto w twarz tymi niebieskimi oczami. Dotyka mi policzka i nosa łapką.... nie jestem całkiem pewna, czy mnie chce pogłaskać czy drapnąć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Ale cudeńko, prześliczna niunia. Chcialabym miec takiego kotka! Super Kasiu. Pewnie Cię chce zaczepiać i bawić się. nawet jak drapnie...to dla niej to zabawa. Jak podrośnie to jej zabawy będą bardziej "mądre".Nie będzie Cię drapała,żeby uszkodzić naskórek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, ja pierdziuuuuuuuuu jaka cudownieeeeee slicznaaa :shock::mrgreen::mrgreen::mrgreen: boziu taka minka faktycznie " Co kur wa ??" hehe xDD

 

IZa Twoja jest odrobinke podobna do mojej :D:D chodzi mi o pregi na glowce :D Sliczna jest , takie biale skarpetki ma ?? Kurde przecudna :D:D

Wiecie co, aż chce sie życ dla takiego puszystego malucha :D Spojrzysz jak sie bawi i od razu usmiech na twarzy :)))

 

 

Monika1974, moja kotka ma Kika na imie :D

Tez masz Slicznego tego jorkusia :D :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, po oczach widać, że to psotka! śliczna!!

 

LasVegas, jaka piękna...., te oczy! kolorek podobny faktycznie, u mnie kontrast może jest nieco mniejszy. zrobię jej fotki w świetle dziennym, może lepiej wyjdzie.

 

na wydatki się szykuję..., w pierwszym rzędzie kuweta - chyba faktycznie najlepiej zamknięta.

 

Monika1974, słitaśne te yorczki, moja siostra miała yorczkę, ona taka przytulaśna była!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z zakupów.... Moja Kota była super grzeczna jak mnie nie było, zero szkód, leżała sobie, gdzie ją zostawiłam.... Aaaaa i załatwiła się ślicznie w kuwecie i po sobie posprzątała...., mała bystrzacha :mrgreen: Najgorszą robotę mam z głowy, poprzedni właściciele ją nauczyli. Pozostaje mi do wypracowania kwestia spania i chyba będzie oki...

Kupiłam żwirek brylujący o zapachu wanilii (ja tam nie czuję żadnej wanilii :mrgreen: ) i traweczkę, karmę suchą i mokrą, jakieś pierdółki do zabawy, wydałam na razie 150zł, nie jest źle. Zostało mi 20 zł dla siebie, dobrze, że jutro wypłata :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×