Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja historia - proszę o jakieś sugestie


Lifedream

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż moja historia zaczęła się około rok temu, jest ona dość dziwna i nietypowa ponieważ wydaje mi się że nie jedna osoba chciała by być na moim miejscu, lecz ja niestety nie potrafię zrozumieć punktu widzenia osoby drugiej, zacząłem wariowac.. Przeszedłem tak jakby podwójna derealizacje w której nie potrafię się teraz odnaleźć, wyglądam okropnie i nie potrafię zrozumieć własnych błędów ani wytłumaczyć się z tego jak jest a raczej jak być powinno tak abym robił dobre wrażenie na ludziach. W rozmowie z drugą osobą zaczyna mi brakować słów, przyzwyczaiłem się już do oceny ludzi, przywyklem do tego że niestety ciągle mnie obgaduja, staram się za nimi nadążyć ale niestety ilo krotnie próbuje zrozumieć własną sytuację nie potrafię tego dalej, zapominam już języka, nie pamiętam jak wyglądało moje życie wcześniej, ile krotnie obudze się na nowo próbuje wykorzystać to co jest w oczach innych fajne, ale ja już straciłem chęć do życia, Zdiagnozowano u mnie prawdopodobieństwo schizofrenii, kiedy miałem gonitwe myśli w której widziałem wszystko i zrozumiałem co jest grane, ktoś na nowo zrobił ze mnie osła (rodzice) którzy powstrzymali jakoś moje życie, Moje myśli, Moje wszelkie chęci. Każdy ma mnie teraz za idiote, za debila, za tluka, za kreatyna, za gamonia, za zyda, za osła za furorę,za świnie, za glupka itd. Itp. cholera wie jeszcze jakiego, zmieniłem się przez ten okres bardzo, nie wiem co robię, bo cała moja terazniejszosc bez własnych myśli to setki pytań, wiem że mogłem dużo, mam o to żal, nie do kogoś lecz do samego siebie za to że swoją terazniejszosc spieprzylem, potrafiłem być bardzo inteligentnym człowiekiem, wręcz nad ludziem, stąd moje dobre serce, bo zawsze gdy myślałem potrafiłem przewidzieć sytuację, np. Jeśli rozmawiałem z drugą osobą potrafiłem zrobić to tak że ta druga osoba zawsze była dla mnie w porządku bo zawsze potrafiłem znaleźć odpowiednią sytuację i jej rozwiązanie, byłem skromny, byłem osoba taką która się gniewa na ludzi jeśli ja obraża, a teraz się rozsypalem i próbuje odnaleźć swoje życie na nowo, czy ktoś wie co mam zrobić czy ktoś może mi pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×