Skocz do zawartości
Nerwica.com

alkohol odstawianie


Elem1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam powazny problem z alkoholem. Pije kazdego dnia 2 piwa , 5 , 8 roznie niema dnia bez alko. Juz chyba ponad miesiac.Do tego jeszcze uzaleznienie od tabletek nasennych. Gdy rano sie budze mam silnego kaca , kazdego dnia wymiotuje. Te wymioty jakby na tle nerwowym. Nie umie nic zjesc dopoki nie wypije. Jak pije pierwsze drugie piwo to tez mi niedobrze strasznie dopiero po 3 przechodzi. Jak to zwalczyc. Jak nie wypije to jest tragedia zimne rece nogi , dusznosci , drzenie w glowie sie kreci , napady leku , paniki ze umieram tragedia. Do czego to moze do prowadzic i jak najlepiej rzucic alkohol bez jakis lekow i odwyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore Zolpic czasami nasen. Od dwoch dni nie pije czuje sie fatalnie. Biore na dobe nawet po 8 tabletek teraz i wdzien tez. Zaczolem brac do tego anafranil SSRI moze pomoze, mam jakies zastepcze leki przepisane tez , ale niewiem jak organizm zareaguje jak to bym odrzucil nagle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anke , no ja juz biore prawie 3 lata i zaluje ze wziolem pierwsza tabletke do ust. Postanowilem rzucic alkohol calkowicie , mam nadzieje ze mi sie uda. Pilem caly miesiac dziennie , czasami potrafilem do tego 14 tabletek zjesc. Az strach pomyslec. Teraz biore takie ilosci zeby nie miec tak silnych objawow odstawienia alkoholu po takim czasie i takich mieszankach. Dziennie proboje zmniejszac dawke tego zolpidemu moze z czasem sie uda. A jak ty sobie z tym poradzilas ? W dzien tez bralas czy tyko przed snem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×