Skocz do zawartości
Nerwica.com

kciuk


przecicha90

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno mi to się piszę, jeszce trudniej myśli o tym, ale cóż, trzeba się wyżalić. Pomimo ćwierczwiecza, boję się mnóstwa rzeczy typu hałas i ciemność. Odreagowuje to ssając kciuka, wiem, że to żenujące, ale taka już jestem. Ma ktoś podobny problem i wie jak zaradzić? Często ręka mnie już od tego zwyczajnie boli, wolałabym mieć obie wolne, ale bez ssania ni rusz, ehhh guma do żucia nie pomaga bo za mała, nie mam pomysłu co z tym zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenie sobie detektywamonka, szczegolnie tego z serialu :) Szkopul w tym, ze potrzeba ssania mi nie zniknie, a ze kciuk bedzie za ostry to wkoncu przestane go smarowac (przeraza mnie moj brak silnej woli), ogolnie to wole sie pozbyc palca na rzecz innego zamiennika, ktory da mi wolne rece, jak juz taki sie znajdzie to latwiej bedzie mi go rzucic, tak mysle :) Cukierki i gumy daja za krotki efekt wiec branza spozywcza odpada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie chodzi o to co masz ssać ale co zrobić żeby nie ssać. Masz problemy z lękiem, może o to chodzi, żebyś się go pozbyła a potrzeba ssania minie. A jak to zrobić, to już niech się mądre głowy wypowiedzą. Może napisz coś więcej o swoich lękach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenie sobie detektywamonka, szczegolnie tego z serialu :) Szkopul w tym, ze potrzeba ssania mi nie zniknie, a ze kciuk bedzie za ostry to wkoncu przestane go smarowac (przeraza mnie moj brak silnej woli), ogolnie to wole sie pozbyc palca na rzecz innego zamiennika, ktory da mi wolne rece, jak juz taki sie znajdzie to latwiej bedzie mi go rzucic, tak mysle :) Cukierki i gumy daja za krotki efekt wiec branza spozywcza odpada...

To może przyczep do kciuka szpilkę i wtedy ćwicz silną wolę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek ten wywołuje uśmiech na mej twarzy. Nie taki szyderczy tylko przyjazny. ;) Pomysł ze smoczkiem wydaje się rzeczywiście dobry, ale może warto byłoby udać się do specjalisty i po prostu zapytać co z takim fantem zrobić.

 

Btw. seks oralny nie jest szkaradny! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek ten wywołuje uśmiech na mej twarzy. Nie taki szyderczy tylko przyjazny. ;) Pomysł ze smoczkiem wydaje się rzeczywiście dobry, ale może warto byłoby udać się do specjalisty i po prostu zapytać co z takim fantem zrobić.

 

Btw. seks oralny nie jest szkaradny! :roll:

 

No nie wiem, jak moi partnerzy mają ser pod żołędziem to jest szkaradnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×